Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

SKELBIU.LT

http://www.SKELBIU.LT apgaudinėja savo vartotojus

parašė: Mindaugas Z. | Vilnius | 2007-03-09

Interneto portalai komentarai (5)

Registruojantis http://www.skelbiu.lt interneto svetainėje, registracijos metu pateikiami duomenys:

1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV arba iv. Jums tereikia surinkti dvi raides.

2. Nusiųskite šią žinutę numeriu 1679. Žinutės kaina - 3 Lt, tačiau ši suma prisidės prie jūsų papildomų lėšų sumos, kurią galėsite panaudoti mokamoms Skelbiu.lt paslaugoms (skelbimo paryškinimas, iškėlimas) užsakyti.

OK, išsiunti žinutę ir gauni patvirtinimą:

Dėkojame už SMS žinutę. Dabar turite sukaupę 3 Lt. Valandos bėgyje šią sumą galite panaudoti pageidaujamų paslaugų užsąkymui.

Patvirtinant ir susimokant už registraciją nieko neminima apie tai kad per valandą turėsiu išnaudoti tuos 3 Lt. kuriuos sumokėjau.
Užsiregistravau būdamas darbe, o skelbimas kurį noriu talpinti namie.
Namie būsiu tik vakare, tad valanda bus praėjusi ir mano 3Lt. nuplaukė.

Čia akivaizdus vartotojų apgaudinėjimas. Jei yra dar asmenų kurie nukentėjo dėl tos pačios priežasties, rašykit man el.paštu į mpyxas@yahoo.com
Aš turiu print screen'ą ir nusiteikęs ruošti ieškinį teismui, galesite prisidėti.
Byla paprasta, pateiki print screen'us, telefono išklotinę, byloje nurodai kad bylą nagrinėtų teismas dokumentinio proceso tvarka ir net pačiam niekur eiti nebereikia. Gauni tik teismo sprendimą.

Teismas priteis žyminį mokestį kurį sumoki prieš pateikiant ieškinį, kitas papildomas išlaidas susijusias su ieškinius, o taip pat kaip min. 300 Lt. moralinės žalos kompensaciją.

Priedo įmonė bus nubausta už vartotojų klaidinimą, nes ieškinyje gali prašyti teismo ko tik nori.

Tad šis punktas kad nubaustu įmonę taip pat bus.
O bauda jau tūkstantinė.
Žinos kaip apgaudinėti žmones.

Komentarai (5)

danius (2012-08-29 20:33)

Mindaugui !!!! teise paskaitik, tu esi tuk,tuk, realus, debiliukas

Atsakyti

teisingai (2012-02-11 19:59)

Viskas teisingai skelbiu.lt yra sudas apipisineja zmones kaip gali ir su sms ir su papildomais sms uz komentaru blokavima kuriuos jie patys ir raso kad babkiu uzsidirbt. O va tokie snargliai kaip 'dangus' varo ant kito tol kol ju paciu neapgauna o tada jau kitai giedot pradeda nu ka cia dar rasit vaikai kurie gyvenimo nemate ir galveles ju dar nedirba tai pliurpia nesamones kaip atsilike.

Atsakyti

dangus (2009-11-12 09:22)

čia taip atsitinka, kai žmonių bukumas neribotas...

Atsakyti

MINDAUGUI (2009-11-11 18:34)

NUSISNEKI.ZMOGAU DAR PASIULYK ADVOKATA PASIIMTI.KVAILY ISSIPAGIRIOK

Atsakyti

viktorija (2009-08-08 22:02)

viskas aišku ir be komentarų...

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com