Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

SKELBIU.LT

http://www.SKELBIU.LT apgaudinėja savo vartotojus

parašė: Mindaugas Z. | Vilnius | 2007-03-09

Interneto portalai komentarai (5)

Registruojantis http://www.skelbiu.lt interneto svetainėje, registracijos metu pateikiami duomenys:

1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV arba iv. Jums tereikia surinkti dvi raides.

2. Nusiųskite šią žinutę numeriu 1679. Žinutės kaina - 3 Lt, tačiau ši suma prisidės prie jūsų papildomų lėšų sumos, kurią galėsite panaudoti mokamoms Skelbiu.lt paslaugoms (skelbimo paryškinimas, iškėlimas) užsakyti.

OK, išsiunti žinutę ir gauni patvirtinimą:

Dėkojame už SMS žinutę. Dabar turite sukaupę 3 Lt. Valandos bėgyje šią sumą galite panaudoti pageidaujamų paslaugų užsąkymui.

Patvirtinant ir susimokant už registraciją nieko neminima apie tai kad per valandą turėsiu išnaudoti tuos 3 Lt. kuriuos sumokėjau.
Užsiregistravau būdamas darbe, o skelbimas kurį noriu talpinti namie.
Namie būsiu tik vakare, tad valanda bus praėjusi ir mano 3Lt. nuplaukė.

Čia akivaizdus vartotojų apgaudinėjimas. Jei yra dar asmenų kurie nukentėjo dėl tos pačios priežasties, rašykit man el.paštu į mpyxas@yahoo.com
Aš turiu print screen'ą ir nusiteikęs ruošti ieškinį teismui, galesite prisidėti.
Byla paprasta, pateiki print screen'us, telefono išklotinę, byloje nurodai kad bylą nagrinėtų teismas dokumentinio proceso tvarka ir net pačiam niekur eiti nebereikia. Gauni tik teismo sprendimą.

Teismas priteis žyminį mokestį kurį sumoki prieš pateikiant ieškinį, kitas papildomas išlaidas susijusias su ieškinius, o taip pat kaip min. 300 Lt. moralinės žalos kompensaciją.

Priedo įmonė bus nubausta už vartotojų klaidinimą, nes ieškinyje gali prašyti teismo ko tik nori.

Tad šis punktas kad nubaustu įmonę taip pat bus.
O bauda jau tūkstantinė.
Žinos kaip apgaudinėti žmones.

Komentarai (5)

danius (2012-08-29 20:33)

Mindaugui !!!! teise paskaitik, tu esi tuk,tuk, realus, debiliukas

Atsakyti

teisingai (2012-02-11 19:59)

Viskas teisingai skelbiu.lt yra sudas apipisineja zmones kaip gali ir su sms ir su papildomais sms uz komentaru blokavima kuriuos jie patys ir raso kad babkiu uzsidirbt. O va tokie snargliai kaip 'dangus' varo ant kito tol kol ju paciu neapgauna o tada jau kitai giedot pradeda nu ka cia dar rasit vaikai kurie gyvenimo nemate ir galveles ju dar nedirba tai pliurpia nesamones kaip atsilike.

Atsakyti

dangus (2009-11-12 09:22)

čia taip atsitinka, kai žmonių bukumas neribotas...

Atsakyti

MINDAUGUI (2009-11-11 18:34)

NUSISNEKI.ZMOGAU DAR PASIULYK ADVOKATA PASIIMTI.KVAILY ISSIPAGIRIOK

Atsakyti

viktorija (2009-08-08 22:02)

viskas aišku ir be komentarų...

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

 Jam buvo pervesta 100lt uz daikta ta pacia diena zadejo issiusti, bet neissiunte. Dave nenaudojama numeri, uzblokavo per "facebook", taigi nepapulkite ant jo aferu.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą