Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

KAUNO ŠILAINIŲ POLIKLINIKA, VšĮ

Kauno Šilainių poliklinikos vaikų siaubas

parašė: Jolita V. | Kaunas | 2007-04-29

Ligoninės, poliklinikos, sanatorijos komentarai (7)

Mano dukrelei tik 5 mėn. Mums gyd. ortopedė paskyrė klubukų mankštelę dėl įtariamos klubų displazijos. Mes prisirašę šeimos centre Vita Longa ir iš jos gavome siuntimą į Šilainių polikliniką. Viskas atrodė kultūringai. Paskyrė mums mankštą pas kineziterapeutę A.Aleksandrovienę 5 seansus.

Bet čia ir prasidėjo košmaras. Prieš mus mankštinamas ir masažuojamas vaikas taip klykė, kad net baisu buvo koją buvo įkelti į jos kabinetą.

Sutikimas buvo lyg ir draugiškas, bet.... Visą mankštą mano kūdikis klykė iki pamėlynavimo. Pirmą kartą taip girdėjau savo mažylę klykiant.

Taip mūsų ramus kūdikis po tokios mankštos buvo neramus visą naktį-pašokdavo klykianti iš miego, neleido net ryte išeiti iš kambario-anksčiau to nebūdavo, gulėdavo lovytėje ir smagiai žaisdavo guguodama. Mes neturim jokių nervinių sutrikimų, vizitai pas šeimos gydytoją vaikui teikia malonumą, nes personalas moka bendrauti su vaikais.

Ponia kineziterapeutė spėjo pasikalbėti telefonu mankštindama kūdikį ir visas tas siaubas truko ne daugiau kaip 5 min. Dar gavau įspėjimą, kad atnešant vaiką reikia jį nuteikti, kad tai malonu. Atsiprašau, kaip 5 mėn. kūdikį galima nuteikti? Ir kokiai klubukų mankštos daliai priklauso vaiko supimas tarp kojų sugriebus už delniukų? Gal tai nauja klubukų mankštos dalis? O gal nesusiprantančių tėvų auklėjimas?-Neduodi į kišenę, darau ką noriu. Tik šį kartą brangioji ne ant tos pataikė. Aš pati esu medikė.

Mieli, tėveliai, jei ketinate vesti savo vaikus į mankštą reikalaukite kitos kineziterapeutės arba iš karto pildykite jos tuščią kišenę.

mama Jolita
simbolismikrovisata.net@mikrovisata.net& lt; /p>

Komentarai (7)

Arunas (2013-06-09 17:05)

Visai netycia radau ir prisiminiau musu kosmara su 6 men. maziuku. Siaubingai klyke, bet ne cia problema. Matesi, kad santazuoja arba kysiui arba privaciam masazui.

Atsakyti

Laura (2010-11-16 11:44)

Na dabar jau gailiuosi, kad kazka gero parasiau apie Aleksandroviene... ejom pas ja dar manksteliu kai sunui buvo 6 men. ir sulauze ji jam kojyte, luzo net 2 kaulai :(

Atsakyti

indre (2010-09-14 09:32)

i masaza vaiksciojom Mazylio gimdymo namuose, liuks masaziste ir vaikui patiko ir rezultatas buvo geras :)

Atsakyti

Ingrida (2010-02-17 13:12)

Mano megytei manksteles darydavo Silainiu sveikatos centre toks jaunas vaikinukas ir mums labai patikdavo, o svarbiausia vaikas ne karto neverke, nes musu masazistas buvo labai malonus, o be to ir rezultatai iskart matomi.

Atsakyti

Laura (2010-02-12 14:39)

Na mes su 4 men. suneliu lankomes pas ja, bet nepasakyciau, kad ji jau tokia bloga. Taip, sutinku, vaikas tikrai klykia, bet ne ka daugiau nei pas kitas kineziterapeutes, nes kabinete jos daznai dirba dvi, tai matau ir girdziu kaip ir pas kita leliukai rekia. Jie rekia tikrai ne is skausmo, o is piktumo, nes tik paimi ant ranku ir sypsosi. Mes jau 5 karta einame ir kuo toliau, tuo maziau vaikas verkia. Ir kas svarbiausia sios manksteles jam labai padeda, sustiprejo vaikinukas, pradejo sestis. Visgi Aleksandroviene yra patyrusi ir tikrai zino ka daro.

Atsakyti

As (2010-01-18 17:20)

Teko ir man sunu vesti masazam pas ponia Aleksandroviene, ziauru, masazas trukdavo 5-10 min koks gali buti masazas 15 metu vaikui per tiek minuciu, tai per ta laika jis dar nusirengdavo ir apsirengdavo. Taigi, kas liecia sita poniute tai jai tik leles masazuoti .

Atsakyti

Rasa (2009-06-04 11:54)

Jau kai vaikus liecia, baisu skaityti. Ir kur kreiptis kai reikia geru specialistu....

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

Sveiki Sir / Madam, Norėčiau kreiptis į jus šią dieną. Norėčiau Jus informuoti, kad aš esu fizinis asmuo, kuris teikia finansines paskolas, siekiant padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Mes nesame be ignoravo krizę patyrė žemyne ​​susilpnėjo mūsų bankų ir finansinių institucijų NOS. Norėčiau pasidalinti su jumis mano siūlau kredito ar pinigų tarp ypač paskolą, ši paskola yra prieinama visiems, nesvarbu, ar bedarbis, ar ne bankas failas. Aš taip pat kalbėti su žmonėmis, kuriems reikia ir siekia finansinės paramos, siekiant pamatyti savo projektus ar jų skolas. Aš Jums pasiūlyti 1000 $ į $ 1 milijonų EUR paskolą niekam galės grąžinti su palūkanomis, 2%, visiems, kurie domisi rašykite man, kuris nėra sunkus susilaikyti. Tiesiog sąžiningas ir patikimas. Susisiekite su manimi: gabrielmartin922@gmail.com