Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

UAB ERDESOS prekybos centro CUP pardaveja

Nemalonus aptarnavimas

parašė: Kristina | Vilniaus r. | 2010-05-11

Kiti skundai komentarai (3)

Sveiki, kreipiuosi į UAB "Erdesa" vyriausybę. Mielieji, siūlyčiau atkreipti dėmesį į savo darbuotojų aptarnavimo kokybę. Buvau labai nemaloniai nustebinta vienos Jūsų pardavėjos-konsultantės jaunos šviesaplaukės dirbančios prekybos centre CUPe. Atėjusi nusipirkti tam tikros produkcijos, po šios jaunos "ledi" konsultacijos ne tik, kad neįsigijau norimų prekių, bet daugiau neketinu ten grįžti. Mergina turėtų pagalvoti ką reikia sakyti klientui siekiant lojalumo ir sėkmingų pardavimų. Linkiu sėkmės! Susitiksime Jūsų parduotuvėje Žvėryne! ;)

Komentarai (3)

Laura (2011-03-25 18:16)

Be to paklausus apie teptukus, pardaveja eme prunksti ir sakyti " Ka nezinai kuris geresnis?". Dar per tiek metu malonesnio aptarnavimo nera buve, labai gaila kad aptarnavimas gali sugadinti visa diena ir sprendima pirkti paversti tiesiog pasiteiravimu.

Atsakyti

Laura (2011-03-25 18:11)

CUP Erdesa pardaveja isties siandien nustebino, labai nemaloniai bendravo, neatsakinejo i klausimus arba uzdavus klausima apie kosmetika atsakymo sulaukdavome "Tai ka nezinote? Ka Jus pati nesuprantate? Apie akcijas pati turite zinoti.". Isejau nieko nepirkus,nuvaziuosiu i kita jusu filiala arba susirasiu kur pirkti kitur. Tikrai patarciau atkreipti demesi i ta sviesiaplaukia, nes vos ivedus google apie erdesa CUP pamaciau si komentara ir tai reiskias kad ne vienas nuo jos nukentejes. Manau yra zymiai daugiau zmoniu,kurie sugeba maloniai aptarnauti ir tuo paciu parduoti ir tuo paciu tureti nora dirbti,o ne aptarnauti ir tyciotis is zmoniu ir visiskai "nedaryti" pardavimu. Noreciau susisiekti su vadovu, nes buvau ne viena ir labai keista sulaukti tokio grubaus aptarnavimo is jaunesnio zmogaus.

Atsakyti

Dar viena (2010-05-11 15:57)

susireiksminus fyfa

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com