Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

UAB ERDESOS prekybos centro CUP pardaveja

Nemalonus aptarnavimas

parašė: Kristina | Vilniaus r. | 2010-05-11

Kiti skundai komentarai (3)

Sveiki, kreipiuosi į UAB "Erdesa" vyriausybę. Mielieji, siūlyčiau atkreipti dėmesį į savo darbuotojų aptarnavimo kokybę. Buvau labai nemaloniai nustebinta vienos Jūsų pardavėjos-konsultantės jaunos šviesaplaukės dirbančios prekybos centre CUPe. Atėjusi nusipirkti tam tikros produkcijos, po šios jaunos "ledi" konsultacijos ne tik, kad neįsigijau norimų prekių, bet daugiau neketinu ten grįžti. Mergina turėtų pagalvoti ką reikia sakyti klientui siekiant lojalumo ir sėkmingų pardavimų. Linkiu sėkmės! Susitiksime Jūsų parduotuvėje Žvėryne! ;)

Komentarai (3)

Laura (2011-03-25 18:16)

Be to paklausus apie teptukus, pardaveja eme prunksti ir sakyti " Ka nezinai kuris geresnis?". Dar per tiek metu malonesnio aptarnavimo nera buve, labai gaila kad aptarnavimas gali sugadinti visa diena ir sprendima pirkti paversti tiesiog pasiteiravimu.

Atsakyti

Laura (2011-03-25 18:11)

CUP Erdesa pardaveja isties siandien nustebino, labai nemaloniai bendravo, neatsakinejo i klausimus arba uzdavus klausima apie kosmetika atsakymo sulaukdavome "Tai ka nezinote? Ka Jus pati nesuprantate? Apie akcijas pati turite zinoti.". Isejau nieko nepirkus,nuvaziuosiu i kita jusu filiala arba susirasiu kur pirkti kitur. Tikrai patarciau atkreipti demesi i ta sviesiaplaukia, nes vos ivedus google apie erdesa CUP pamaciau si komentara ir tai reiskias kad ne vienas nuo jos nukentejes. Manau yra zymiai daugiau zmoniu,kurie sugeba maloniai aptarnauti ir tuo paciu parduoti ir tuo paciu tureti nora dirbti,o ne aptarnauti ir tyciotis is zmoniu ir visiskai "nedaryti" pardavimu. Noreciau susisiekti su vadovu, nes buvau ne viena ir labai keista sulaukti tokio grubaus aptarnavimo is jaunesnio zmogaus.

Atsakyti

Dar viena (2010-05-11 15:57)

susireiksminus fyfa

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

 Jam buvo pervesta 100lt uz daikta ta pacia diena zadejo issiusti, bet neissiunte. Dave nenaudojama numeri, uzblokavo per "facebook", taigi nepapulkite ant jo aferu.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą