Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

MAGRĖS BALDAI, UAB ZBIGA

Magres baldai labai kokybiski,tvirti ir naujoviski baldai

parašė: Dale | Alytus | 2010-05-16

Darbdaviai komentarai (2)

Labai stiprus Magres baldai,labai gera kokybe,naujas dizainas,isskirtinis nei visur kitur.Turim keleta Magres baldu ir esam labai patenkinti,nes jie pritaikyti kiekvienai dienai miegojimui. Jei pirkciau ateityje,tai pirkciau tik sio gamintojo baldus ir rekomenduociau kiekvienam.

Komentarai (2)

Audronaša (2010-06-02 23:08)

Pirkom ir mes komplektą iš Magrės baldų.Aptarnavo,pristatė į vietą maloniai.Pirkom pernai lapkričio mėn.Pradėjo girgždėti spyruoklės,ypač kai sėdiesi arba vertiesi naktį.Užregistravom,tai paskambino per Kalėdas,susitarėm po Naujų susisiekti.Tai jau Birželis,o jokio skambučio nesulaukėm.Spyruoklės jau išsistovėjo,arba pripratom.Nepaskambino...Kampas labai patogus,didelis,tik papildomo čiužinio neprisiruošiam nusipirkti.Giminaičiai irgi tokį patį kampą nusipirko.

Atsakyti

ninada lialia (2010-05-17 18:41)

nereikia reklamos.neitikinsit nieko tuo :) bet ir dirba magres vadyba :)

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com