Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

wongaloans (Šiandien 01:24)

Wonga PASKOLOS UAB
*********************************** *************** ***************************************

Wonga PASKOLOS UAB
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Registracija ( XWQ2415 ) . ---- N122114 .
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Įmonės Susisiekti EMAIL--wongaloans3@gmail.com arba wonga.loans @ hotmail.com
Registracija ( XTJ01H0393X )
************************************* ************* ****************************************
(**** Šūkis ****)
*********** Suteikti viltįHopeless , padėti bejėgis Ir Hap Norėdami Nelaimingas ***********
*************************** *********************** ****************************************
Wonga PASKOLOS UAB šiuo metu siūlo paskolą visuomenei
@Prieinamą palūkanų norma 3 %. Ši paskola kompanija yra viena iš teisėto patvirtino Vyriausybė
sparčiai augantis paskolų kompanija, , IT veiklos ekrano skirtumo ..

Dabar , Ar jūs finansiškai dideles ? Ar jums reikia paskolos skubiai išspręsti visas sąskaitas ir gyventi
nuostabus gyvenimas , kad jūs kada nors svajojo ? Ar turite blogą kredito? Ar u nemigo naktų
dėl nepakankamų fondo ? Ar jums buvo atmestas nuolat jūsų banko ? Jūsų sprendimas yra čia
Galite susisiekti ir atlikti tolesnius tyrimus apie tai, kaip ši paskola gali būti gauti raštu
čia nurodyta { wongaloans3@gmail.com }

*********************************** *************** ****************************************
Yra tipų paskolos pasiūlymas
*************************** *********************** ****************************************
1 ) paskolų studijoms .
2 ) nekilnojamojo turto plėtros Paskolos
3 ) Būsto paskolos
4 ) Įmonės paskola
5 ) žemės ūkio įranga Paskolos
6 ) Verslo paskolos
7 ) Kelionės Paskolos
8 ) Automobilių Paskolos

KAIP aš gavau mano paskolos suma nuo $ 100,000.00 dolerių iš virpesius ietis

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

ARV- AUTO

ARV- AUTO instruktoriai peržengia visas ribas

parašė: Paprastutė P. | Kaunas | 2007-06-29

Vairavimo mokyklos komentarai (38)

2 mėn. mokiausi vairuoti ARV- AUTO vairavimo mokykloje ir per šį laiką instruktorius teko keisti net porą kartų dėl jų netinkamo elgesio. Jie seksualiai priekabiauja prie jaunų merginų, klausinėja tokių dalykų, pvz: " kaip tu nuoga atrodai?" arba mėto tokias užuominas,pvz:" Gaila,kad tik ant popieriaus pasirašai, ne kitkam" ar pasigiria,kaip jam lovoj gerai sekasi, bando padėti ranką ant kojos ir pan., siekia tam tikro fizinio kontakto.

Manau,tai labai menkina prestižine Kaune laikomos ARV- AUTO gerą vardą ir vadovui reikėtų rimtai susimąstyti, ką jis priima į darbą, jei nori savo gerą vardą išsaugoti. Tai tiek, neleiskit jaunų merginų į ARV jei nenorit joms streso sukelt

Komentarai (38)

donatas buves mokinys :( (Vakar 12:54)

Mokykla mano manymu verta 5/10 ne daugiau nes:
laikiausi C.CE.A kategorijas ir vat tokia nusiskundimai:
biure- dirbančios merginos netaktiškos ir nemandagios.
C- Azuolas vietoj to, kad mokiniui aiškintu jo klaidas, ką ir kaip reikia daryti ir ko nereikia daryti, jis pamokų metu peza niekus ir nuolat aiškina, kad nemoki važiuoti. Tsakant atbarabanina vieną ratuką Regitros egzaminų maršrutu, kuris tęsiasi na daugiau kaip valandą, gryžta į aikštelę ir žinoma nesidrovi mokinio paprašyti pasirašyti, kad pasivažinėjimas vyko 2 val.[nukopita is kito bet tai tira teisybe]
CE- Tautvydas vietoj to, kad mokiniui aiškintu jo klaidas, ką ir kaip reikia daryti ir ko nereikia daryti, jis pamokų metu peza niekus kaip tu jo masinos sankaba degini, kad per ilgai laikai uzspaudes ir apie kainas sankabu vis 10 000 ir 20 000 ir neuzsiciaupdabas kai pasivezini tas "2h" gryžti į aikštelę ir žinoma nesidrovi mokinio paprašyti pasirašyti, kad pasivažinėjimas vyko 2 val.{90min}!!!!
Ps. apie priekabos sukabinima apsoliuciai nieko neaiskina tipo su 95k isaiskins tad bukit atidus regitroi nes zinot reikia!!!!
A- Edvardas nevyniojant i vata arogantiskas pasikeles asilas....jei vazineji ir negirdi ka sako tai pasakai kad negirdi jis knisa prota kad visi girdi o tu negirdi!!! kaip sedet ant moco nieko neaiskino [kurioi vietoi ir kaip] dave uzduotis ir vazinek o poto dar blyn teks dasipirkt kelis vaziavimus kad gautum vairavimo lapa ir jam visiskai vienodai turi laiko neturi!!! jei sakai neturi laiko ir sakai kada gali tik sako tucia manes negazdink ir neaiskink vaziavimas i savaite ar dvi 1 vaziavimas bus tik!!!!

Atsakyti

Laura (Sausio 8 d.)

Kur geriau mokintis varuotis: Raudondvario pl. esančioje vairavimo mokykloje ar šilainiuose? kur geriau paruošia?

Atsakyti

Laura (Sausio 8 d.)

Kur geriau mokintis: šilainiuose ar raudondvario pl. esančiose mokyklose? Kur geriau paruošia?

Atsakyti

pilypukas (2013-11-21 11:14)

Tik jokiu budu neikit pas Jurate! visiskai nieko nemokina,ir dar pyksta,kad atejes zalias,nezinai ka daryti. Paklausus klausimo atrezia,kad paprastai,paprasius parodyt,su nepatenkinimu parodo.Tarytum per egzamina,o dar ir zodziu tavo "bukumui" apibudint nepagaili. Vaziuojant nieko neaiskina. Betkur tik ne pas ja! is patirties sakau!

Atsakyti

Motociklininkas (2013-09-11 16:12)

NIEKAM nerekomenduoju eiti mokytis A kategorijos į šią įmonę, nes šios kategorijos instruktorius yra :
Arogantiškas, rėkia po kiekvienos klaidos, neatsakinėja į klausimus ir kabinėjasi.
Jeigu jau tokie mokymų metodai, tai gal geriau įdarbinkit kokią beždžionę, nes tik bananais galėtumėt mokėt atlyginimą.
Ir patikėkit, kiek teko matyti taip elgiamasi su dauguma mokinių!
O B kategorija labai rekomenduoju mokytis būtent čia ! :) ARV Auto

Atsakyti

Laura (2013-05-17 17:40)

Neseniai baigiau mokytis arv, Silainiuose, teorijos mokytojas nuostabus, as net neskaiciau knygutes,pakako klausytis jo ir islaikiau ir mokyklini ir regitroj egzamina is pirmo karto. Vairavimo mokytojas Vilius istikro grieztas ir daznai gaudavau saukti bet tai tik mano labui, puikiai ismoke vaziuoti, tikrai pasitikiu savimi dabar ir nebijau vaziuoti i kelia. Tad manau zmogus rases apie priekabevima tiesiog parodo savo pykti( gal tiesiog nera jam skirta vairuoti)nes jam nesiseke, zmones priekabeve prie mokiniu jau seniai butu atleisti, nepamirskit kad arv yra geriausia mokykla pagal islaikymo rodikli tad vien del to darykit isvadas ar mokiniai eitu ten kur juos prievartauja...manau ne :)

Atsakyti

paulius (2013-02-22 19:31)

Sveiki,
Man labai gaila tu neigaliu zmoniu,kurie nuo gimimo nesukurti vairuoti automobili.Jeigu jie vairuotu tai sukeltu gresme aplinkiniams ir sau .Todel jie turetu naudotis visuomeniniu transportu.Pazystu labai gerai ir instruktoriu Azuola Dateni ir ARV savininka.Tai labai rimti ir reiklus vyrai kurie turi stipru autoriteta tarp zmoniu.Cia yra vienas atsakymas-per kancias i zvaigzdes.O konkurentams -sleptis.Paulius.

Atsakyti

a.s. (2013-02-13 21:41)

vasara ejau i teorija ir tikrai pakliuvau pas prasta destytoja mindauga, jai ko paklausti noredavai tai atsakymas skaityk knygute ir sedek prie kompo labai nusivyliau taip ir neisejo islaikyti mokyklinio , o vairavimo instruktoius A.Merkelis super zmogus suprasdavo jai kas blogai leisdavo keisti grafika supratingas zmogus ,niekada nereks ar tono nepakels viska kuo puikiausiai isdestydavo geresnio instruktoriaus tenais nera labai dziaugiausi ir puikiai viska ismokino. :) pasimokinau teorija su alsket programa aisku reikejo moket pinigeliu bet nuejus i regitra is pirmo kar islaikiau o vairavimas ir gerai isejo nes su instruktorium buvo galima susitarti kad pries egzamina viena vaziavima padaryt :) tad geiriau savarankiskai pasimokint negu i tokia mokykla eiti.

Atsakyti

Marius (2013-02-13 20:11)

Teorijos tai paskaitos idomios ir aiskiai išdėstomos, o instruktoriai Ąžuolas, Tautvydas ir Marius nieko nemokino, tik rėkia kad negadint mašinos, turėjau kitur eiti mokytis, nes jie nieko neišmokino

Atsakyti

Andrius (2012-11-28 23:36)

arv auto mokiausi ce+d kategoriju vairavimo mokykla stipri ismoke puikiai egzaminus islaikiau is pirmo karto

Atsakyti

Alio! (2012-11-11 19:43)

O iskrypelis RAIMUNDAS dar ten dirba?

Atsakyti

Alio1 (2012-11-11 19:43)

O iskrypelis RAIMUNDAS dar ten dirba?

Atsakyti

tomas (2012-09-29 12:10)

as esu azuolas datenis damy i gaspada! sakote isterikas? didybes manija? tai melas! esu sveikas vyras, geresnio uz mane nerasite! islaikysite is pirmo karto!(del isskirtiniu salygu tartis isanksto)

Atsakyti

Gintare (2012-09-27 21:53)

ARV-puiki mokykla, rekomenduoju visiems :)

Atsakyti

G. (2012-05-03 20:39)

na mokykla gera is tikruju, laikiau joje A, B, C ir D kategorijas. paskaitos gan idomiai vedamos. su instruktoriais ivairiai... kai laikiau D kat. gan ramus ir paaiskinantis papuole, Tautvydas. kai C kat mokiausi, buvo Azuolas instruktorius, nu jis nera labai ramus :) .Visumoje, tai esu patenkintas mokyklos darbu,visus egzaminus is pirmo karto islaikiau

Atsakyti

Petras (2012-04-26 19:51)

Negalėčiau gerai atsiliepti apie ARV vairuotojų mokyklą Kaune. Pirma - biure dirbančios merginos netaktiškos ir nemandagios. Su interesantais tinkančiais joms į tėvus kalba kaip su kaimo šokiuose sutiktais bernais. Mokytojas Liudas Albinas Kuliavas paliko tikrai gerą įspūdį, mokantis bendrauti su auditorija, o svarbiausia, sugebantis informaciją pateikti taip, kad sudomintu net visišką... Su mokyklinių egzaminų klausimais akivaizdžiai persistengta (gal todėl skina geriausios auto mokyklos laurus), daugelio bilietų atsakymų variantai prasilenkiantys su logika ir mažų mažiausia - idiotiški. Stengiamasi ne patikrinti mokinio žinias, o bet kokia kaina jį suklaidinti ir supainioti, bet tai atskira istorija. Labai prastą įspūdį paliko vairavimo instruktorius Ąžuolas Datenis. Vietoj to, kad mokiniui aiškintu jo klaidas, ką ir kaip reikia daryti ir ko nereikia daryti, jis pamokų metu peza niekus ir nuolat aiškina, kad nemoki važiuoti. Tsakant atbarabanina vieną ratuką Regitros egzaminų maršrutu, kuris tęsiasi na daugiau kaip valandą, gryžta į aikštelę ir žinoma nesidrovi mokinio paprašyti pasirašyti, kad pasivažinėjimas vyko 2 val. Ir taip 6+1 kartus. Po to žinokis kaip išmanai. Suprantama, jei nori papildomai pasimokyti ir gauti tikslingesnę pamoką, teks papildomai pamokėti. 6 pamokų po 2 "čyras" valandas tikrai užtektų, kad išsilaikyti egzaminą Regitroje, bet ne su šiuo instruktoriumi...

Atsakyti

Andrius (2012-04-20 19:14)

Tikrai ARV-AUTO Gera Mokykla Vairavimo Laikausi Teises, Ir esu patenkitas kad pasirinkau sita vairavimo mokykla tikrai gerai isaiskina Teorija ir fainas teorijos destytojas megstantys jokus Bei Vairavimo instruktoriai taipat labai saunus as Uz ARV-AUTO ;)

Atsakyti

Edvinas (2011-07-28 00:54)

Manau viena is lieviausiu mokyklu kaine, nes pats norejau ten pradet, bet laiku draugai pasake kas ten per mokykla. Dar galit apie ja forumuose rast labai sauniu atsiliepimu:)

Atsakyti

Violeta (2011-07-18 12:29)

Labai gera vairavimo mokykla!labai stipriai paruosia tiek teorijos tiek praktiniam egzaminui,abu egzaminus islaikiau is pirmo karto!

Atsakyti

Algis (2011-02-22 23:03)

konkurentų pasakos...

Atsakyti

  1   |   2   |  ...

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą

COMPENSA

2011-03-28

Sveiki,noriu perspet kad nepasikliautumet akylai COMPENSA LIFE draudikais,nes isaiskina ne visas salygas tik po fakto viskas isaiskeja.As praradau visus sukauptus pinigus,nes mano draudeja man nebuvo paaiskinus,kad jei tapsiu bedarbe ar nemoki ir neimokesiu bent keliu imoku mano sutarti gali nutraukti ir niekas nieko apie tai nepranesa!Tai va as likau basa ir apgauta,gyvenime netikesiu jokiais draudimais!!