Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

www.PAŽINTYS.LT

www.PAŽINTYS.LT: Tapk VIP ar Gold privelegijuotu nariu

parašė: Rebeka S. | Vilnius | 2007-08-28

Interneto portalai komentarai (3)

Pažintys.lt portalo administracija tiesiog stebina savo susikurtomis taisyklėmis. Kai užregistruoji anketą portale, norint įdėti nuotrauką turi pirmiausia nuskenuoti savo pasą ar vairuotojo pažymėjimą, kad įrodytumėte, kad čia tikrai Jūs esate. Bandžiau įdėti savo nuotrauką, iš pažintys.lt administracijos gavau laišką, kad įrodyčiau, kad čia aš.Ir atima teisę toliau įdėti nuotrauką, maždaug mes parodome ką galime.

Kur žiūri "Valstybės duomenų apsaugos tarnyba"? Ar jie turi teisę reikalauti asmens dokumento su asmens kodu ir kita svarbia asmens informacija tik del to, kad įrodyti jog tu esi tu. Aš nežinau ką po to daro pažintys.lt administracija su šiais skenuotais dokumentais. Kaip jie apsaugo gautus asmens dokumentus . Keista dar ir todel, kad nė vienas užsienio pažinčių portalas tokių dokumentų nereikalauja. Jai nėra tikri dėl nuotraukos autentiškumo paprasčiausiai jos nededa ir motyvuoja kodėl.

Taip pat labai įdomu, kad pažintys.lt administracija nereikalauja rašyti tikslaus amžiaus. O prirašyta labai daug neatitkimų. Jaunos, gražios ir gražūs skelbiasi, kad yra 67, 70 amžiaus:)

Jeigu žinote istoriją tai buvo atvejų, kai užrašydavo akių spalvą ir batų dydį.Keista nereikalauja. Bet jeigu tu tapsi VIP ar "Gold" nariu tai situacija keičiasi, nes tu turi daug privelegijų ir užsimerkiama prieš "spam" laiškus. Tampi privelegijuotas trumpam laikui.Tai vadinama naryste ar kaip ten:)

Komentarai (3)

Edwinas. (2011-10-19 21:11)

Aš jieškau panelės rimtai draugystei

Atsakyti

pzd (2011-05-28 22:33)

lol nu kur cia problema matai? nuskanuok tuos dokumentus o visa info uztusuok su kokiu paint'u... kur problema?

Atsakyti

Lol pazintys elt (2011-05-28 18:15)

Pazintys.Lt visiskai negerbia savo lankytoju, visas saitas uzkimstas naglai issokancia reklama, per kuria nieko nesimato, leidziama garsine reklama kurios neimanoma isjungti ji savaime isingia pati..Matyt jiems labiau rupi ne ju lankytoju patogumai o pinigai is reklamos.Sekmes uzsilenkti.Ne karo metai surasime geresniu saitu.Issiregistraves lankytojas.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą

COMPENSA

2011-03-28

Sveiki,noriu perspet kad nepasikliautumet akylai COMPENSA LIFE draudikais,nes isaiskina ne visas salygas tik po fakto viskas isaiskeja.As praradau visus sukauptus pinigus,nes mano draudeja man nebuvo paaiskinus,kad jei tapsiu bedarbe ar nemoki ir neimokesiu bent keliu imoku mano sutarti gali nutraukti ir niekas nieko apie tai nepranesa!Tai va as likau basa ir apgauta,gyvenime netikesiu jokiais draudimais!!