Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Linas (Šiandien 16:45)

http://www.uzdirbk.com/ neskubėkite registruotis

linas (Šiandien 16:44)

http://www.uzdirbk.com/ neskubėkite registruotis

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

www.PAŽINTYS.LT

www.PAŽINTYS.LT: Tapk VIP ar Gold privelegijuotu nariu

parašė: Rebeka S. | Vilnius | 2007-08-28

Interneto portalai komentarai (3)

Pažintys.lt portalo administracija tiesiog stebina savo susikurtomis taisyklėmis. Kai užregistruoji anketą portale, norint įdėti nuotrauką turi pirmiausia nuskenuoti savo pasą ar vairuotojo pažymėjimą, kad įrodytumėte, kad čia tikrai Jūs esate. Bandžiau įdėti savo nuotrauką, iš pažintys.lt administracijos gavau laišką, kad įrodyčiau, kad čia aš.Ir atima teisę toliau įdėti nuotrauką, maždaug mes parodome ką galime.

Kur žiūri "Valstybės duomenų apsaugos tarnyba"? Ar jie turi teisę reikalauti asmens dokumento su asmens kodu ir kita svarbia asmens informacija tik del to, kad įrodyti jog tu esi tu. Aš nežinau ką po to daro pažintys.lt administracija su šiais skenuotais dokumentais. Kaip jie apsaugo gautus asmens dokumentus . Keista dar ir todel, kad nė vienas užsienio pažinčių portalas tokių dokumentų nereikalauja. Jai nėra tikri dėl nuotraukos autentiškumo paprasčiausiai jos nededa ir motyvuoja kodėl.

Taip pat labai įdomu, kad pažintys.lt administracija nereikalauja rašyti tikslaus amžiaus. O prirašyta labai daug neatitkimų. Jaunos, gražios ir gražūs skelbiasi, kad yra 67, 70 amžiaus:)

Jeigu žinote istoriją tai buvo atvejų, kai užrašydavo akių spalvą ir batų dydį.Keista nereikalauja. Bet jeigu tu tapsi VIP ar "Gold" nariu tai situacija keičiasi, nes tu turi daug privelegijų ir užsimerkiama prieš "spam" laiškus. Tampi privelegijuotas trumpam laikui.Tai vadinama naryste ar kaip ten:)

Komentarai (3)

Edwinas. (2011-10-19 21:11)

Aš jieškau panelės rimtai draugystei

Atsakyti

pzd (2011-05-28 22:33)

lol nu kur cia problema matai? nuskanuok tuos dokumentus o visa info uztusuok su kokiu paint'u... kur problema?

Atsakyti

Lol pazintys elt (2011-05-28 18:15)

Pazintys.Lt visiskai negerbia savo lankytoju, visas saitas uzkimstas naglai issokancia reklama, per kuria nieko nesimato, leidziama garsine reklama kurios neimanoma isjungti ji savaime isingia pati..Matyt jiems labiau rupi ne ju lankytoju patogumai o pinigai is reklamos.Sekmes uzsilenkti.Ne karo metai surasime geresniu saitu.Issiregistraves lankytojas.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com