Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Draiveris (Šiandien 19:40)

Mokykla turi neblogą vardą, bet tikrai yra daug vargų ją baigti, net ir stengiantis.
Pirmiausia - teorija. Mokytojas Egidijus tikrai linksmų plaučių žmogus ir teorijos pamokos yra ganėtinai įdomios. Deja, išklausius visą teorijos kursą ir nesprendžiant testukų papildomai, teorijos egzaminą išlaikyti praktiškai nėra šansų, todėl nusiteikite tam, kad prieš/po paskaitas turėsite sėdėti po kelias valandas prie kompų ir spręsti užduotis. Absurdiškiausia šioje mokykloje yra tai, kad norėdamas išlaikyti teoriją turi pas dėstytoją jį du kartus iš eilės išspręsti mažiausiai ant 90% ir tik tada gavęs dėstytojo parašą gali eiti laikyti tikrąjį egzaminą centre esančioje Draiverio atstovybėje. Ta dviguba 90% riba neskamba taip baisiai kol nepabandai jų surinkti. Šešios klaidos lyg ir yra daug, bet realiai, kai gauni klausimus iš įvairių kelio linijų, kurios tik nežymiai skiriasi tarpų dydžiu, ir įvairių mechaninių dalykų apie motorą ar net susijusių su fizika, tai dažnai tos 6 klaidos atrodo neįmanoma riba. Vargau tikrai daug su teorija ir ne kartą norėjosi mesti šitą reikalą velniop, nes žinojau, kad Regitroje tuos 80% aš lengvai surinkčiau, o štai Draiveryje du kartus po 90% gauti buvo tikrai sudėtinga, nors dėjau beprotiškai daug pastangų ir sprendžiau tuos visus testukus. Gerai, kad vieną kartą pasisekė ir sėkmingai atspėjau tuos klausimus apie linijas ir mechaniką. Be jokių abejonių Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, bet tiek vargti su teorija tikrai nereikėtų kiek reikalauja Draiveris siekdamas pasikelti reitingą, kadangi praėjus Draiverį Regitroje neišlaikyti tiesiog neįmanoma (tai kažkas panašaus kaip aukštąją matematiką mokančiam žmogui duoti pradinukų uždavinius).
Vėliau prasidėjo vairavimai, o čia buvo tikrai šlykštu. Gavau instruktorių Aleksandrą Ž, kuris gerų emocijų tikrai nesukelia, nes pastoviai būdavo piktas, nervuotas ir jausdavosi, kad nuolat laikydavo save nepalyginamai didingesne asmenybe. Dažnai užuot aiškinęs klaidas jis tiesiog kalbėdavo telefonu ar rašinėdavo žinutes, jautėsi didžiulis abėjingumas, nuolat atidėdavo vairavimus dėl neaiškių priežaščių (praktiškai kas antrą-trečią vairavimą). Vienu žodžiu - šlykštus požiūris į mokinį, todėl jeigu matote, kad su instruktoriumi nerandate bendros kalbos, nebijokite ir jį pasikeiskite kitu. Sėkmės jei rinksitės šią vairavimo mokyklą.

teorijos egzaminas

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

IKI

Neikite į IKI parduotuve ryte

parašė: Jolita P. | Klaipėda | 2007-10-03

Prekybos centrai komentarai (27)

Vingio g. 14 IKI parduotuvėje ryte , kai parduodamos akcijos prekės geriau nesirodyti, nes nervai pašlyja. Akcijos prekių nelieka po KELIŲ minučių, jas susirenka keliolika pirkėjų, nors vienam žmogui kiekis ribotas.Vežimėliais ir krepšiais. Aš atėjusi 08.20 val. tas akcijos prekes mačiau tik krepšiuose, eilės nedidelės, po 3-4 žmones, su prekėm atsistojau eilėje 4 žmonių. Prastovėjau 30 min. Nervai pašlijo. Moteriškė prie kasos už vežimą žirnelių ir krepšį dešrų atsiskaitinėjo už normą atsikairai kortele už kiekviena porcija. Trūkus kantrybei susiradau vedėja, o ji sako, kad neparduoti negali. Į mano argumenta, kad tų prekių nori visi, tam ir normos nesureagavo niekaip. Paprašius direktoriaus telefono jį užrašė, tik gaila, kad telefono numeris buvo nenaudojamas. Būčiau buvus patenkinta, jei jam būčiau sugadinusi nuotaika kaip kad sugadino IKI man sekmadienio gražų rytą. Be to, tai ne penktas kartas, šita praktika šioje parduotuvėje įprasta, kiek čia buna akcijų, visada tas pats, jas parduoda per minimalų laiką. NES KITI ŽMOGELIAI TŲ PREKIŲ VISTIEK NENORI:)

Komentarai (27)

darius (2013-10-05 18:21)

siandien vaikas nuejo i staneviciaus gatveje esanti iki,pirkti pieno ir nupirko ledo gabala 2l.rokiskio pieno ipakavime.Su maisto laikymo kokybe sioje parduotuveje seniai bedos,mesos ir zuvies niekada ten neperku,darzoves,vaisius tankiai parduoda sugedusias(dabar parduodami akcijiniai granatai supuve),perkant akcijunius produktus visada reikia ziuret barkodus,nezinau kokie ten berankiai delioja,bet stabiliaipermeta per pora prekiu i sona.

Atsakyti

Rimas (2012-09-18 13:19)

Visada malonu nueiti į Cento parduotuvę Merkineje,kai dirba pardavėja Rasa.Greiai aptarnaus,padės.Sėkmės.

Atsakyti

Irena (2011-11-21 09:32)

,,Etikos" kodeksas:) ,,IKI'' prekybos centruose- net juokas suima tai skaitant sukurtame tinklalapyje. Viskas ką žmonės rašo skunduose - tiesa. Kiekvieną rytą eidama į prekybos centrą Alytuje Vidzgirio mikrorajone randu tą pačią betvarkę: eilėje mažiausiai 20 žmonių, nors kai kurie atėjo tik duonos pusryčiams nusipirkti, ir viena kasininkė. Tai kokia čia meilė pirkėjams? Taupo pinigus žmonių nervų ir laiko sąskaita. O gi neisi kažkur toliau dėl 2 sūrelių ir pan. Kiekvieną rytą garsiai reiškiami žmonių komentarai nepadeda, o jei ateini pakalbėti su administratorėmis, tai į tave pažiūri kaip į nulį ir net nesistengia duoti atsakymo nei paaiškinimo, būna , kad apsisuka ir nueina.
Tai reiškia, kad jos nieko nebijo, tikriausiai dirba administratorėmis ,,per pažįstamus", kaip pas mus šiai dienai aktualu, ir , kažin ar žino apskritai kas yra etika?

Atsakyti

Edita (2011-05-23 11:16)

Sveiki. Niekada neteko rasyti i interneta apie kokia nors parduotuve ar jos darbuotojus, bet paciai teko papulti i tokia situacija, kad netenki zodziu pati ir matai kaip tave i akis kvailina, nors visais budais megini aiskinti ir mandagiai irodyti savo tiesa. Kaune, Jonavos 3 esancioje Iki pirkau cigareciu LM, padaviau kasininkei 50 lt, o grazos gaunu 20 lt ir 2 monetas po 2 lt! As nenueidama nuo kasos rodau kasininkei graza ir klausiu ar nepermazai gavau, o ji sako kad atidave 40 lt. Neturiu zodziu iki siol, nes rodau jai ir priejusiai administratorei savo pinigine, savo atsegta rankine, pas mane pinigu nera. Jos puola skaiciuoti kasa ir tai vyko gal 5 kartus, abi skaiciavo, o kasoje pliusas tik 3.74? lt. nera, sako, atidaviau... Kur, sakau dingo 20 lt, jeigu as nenuejau nuo kasos, net pinigines neuzsegiau, as ju negavau, o jos abi ziuri tokiais tusciais zvilgsniais ir megina man irodyti, kad as "kupranugaris". Apsauga nemato, kasoje pinigu nera, zodziu, jos teisios... Jeigu kasa issilygino su mano 20 lt, pasidenge trukuma, zinoma kasoje pliuso nebus ir jos tada jauciasi ramios ir teisios. O tikru argumentu net negirdi, kad stoviu prie kasos, o pinigu nera... Kalbi graziai, neidomu, jos kolektyvas, jos viena uz kita ir nieko nenori girdeti. As visgi turiu teisia gauti visa graza, ar ne? Ka reiskia zodziai: graza tikrinti neatsitraukus nuo kasos? Tikrinau, rodziau, bet jeigu kasa reikia isslyginti, pinigu neatiduos... Toks vaizdas, kad i parduotuve ateina ne pirkejas, ne klientas, o tik aferistu gaujos ir sukciai, ir puola vargsus kasininkus, pardavejus... Esi tiesiai i akis kvailinamas ir vistiek nieko negali pakeisti. Zinau, kad sitas mano komentaras nepakeis situacijos, bet as nusprendus dar parasyti i kelias vietas, sujudinti sita situacija... Zmones klysta, privargsta, as viska suprantu, bet logiskai ivertine situacija turi priimti protingus sprendimus ir pasidaryti protingas isvadas... O labiausiai pritrenke administratores nekompetentiskumas, nemoka spresti konfliktu, neziuri i situacija is abieju pusiu- is pirkejo ir parduotuves. Neturi ka atsakyti i mano argumentus, tik tyli...Slykstu, bjauru ir labai negrazu...

Atsakyti

Dirbanti (2011-05-06 14:34)

Pati dirbu Iki Lithuanika parduotuvej.Patikekit,nei smaugimo,nei jojimo ant sprando nera nei zymes!Kolektyvas fantastiskas!Direktorius pats geriausias koks tik gali buti!Kalba tik tinginiai,kad blogai,bet jiems blogai visur!Visi zinom savo darbus ir juos dirbam.Valdzia musu labai zmoniska ir visada skatina uz gerus rezultatus.Nustokit varyti ant tu iki-niu!O kas liecia pirkejus,tai yra tokiu,kad norisi trenkti is kokio pyrago ar mesos gabalo,kai papraso nupjauti 20 gramu,nes matot jiems per daug.Tyciojasi is pardaveju kaip gali ir dar rasineja nesamones,slykstu!Zinoma yra ir tokiu,kuriuos susitikes parduotuveje jau is tolo sypsaisi.Tokios tokeles!Tikekit kuo norit,bet mums musu parduotuveje tikrai gera ir su malonumu vaziuoju i darba!

Atsakyti

juozas (2011-03-24 20:38)

paziurekite kas darosi cente atejo naujas direktorius kaip varineja pardaviejas kaip sakant kankina nujame priedus ir dar gresina is varis is darbo o pardaviejas bijo jo cia yra grikiskese ir kur pasiskusti kas galite patarkite

Atsakyti

dalia (2010-12-18 00:02)

JO,JO TAIP DARO KRETINGOJE IR PACIOS VEDEJOS. PRISIKRAUNA PREKIU IR VARO NAMO. IR KAIP JOM LEIDZIA DIRBT.

Atsakyti

asta (2010-12-17 23:58)

viena is Iki parduotuves pardaveju,kretingoje pasakojo.kad labai gerai dirbt yra,nereikia trukumo dengti. ir kiekviena vakara pilnas tases prisikrauna prekiu,veltui.

Atsakyti

Dainiui (2010-12-03 10:56)

pastebejau, kad tai tapo labai populiaru (perpilinet).

Atsakyti

Dainius (2010-12-03 09:10)

2010-12-01 Mokslininkų g. esančioje parduotuvėje pirkau MARTELIO už 118Lt. Turėjau pavaišinti nepaprastą žmogelį. Atidarę butelį keistai lengvai isitraukė kamštis ir viduje turinys pačio paprasčiausio brendžio. Martelio skonį aš tikrai pažystu ir suklysti negalėjau. Apmaudu, kad moki tokius pinigus, o gauni produktą labai prastos kokybės.
Mano galva paprasčiausiai perpiltas butelis.Ten nėra jokių užsukimų,tik kamštis.

Atsakyti

klijante nuolatine (2010-09-17 13:06)

nezinau kodel is iki iseina mandagios,saziningos kasininkes.Is seskines g32.is info skyriaus saziniga kasininke iseina.Cia is vilniaus

Atsakyti

grete (2010-08-18 15:28)

as pasibaisejus ir pasislykstejus iki farsu ir niekada nepirksiu jo patariu ir kitiems nepirkti nusipirkau ir ismeciau nes buvau ceki jau ismetus tai nieko negalejau padaryti bet baisus buvo plauciai gyslos sumalta velniai zino kas l.baisiai atrode kai pirkau nepastebejau bet parsinesus namo tai apsivemk

Atsakyti

aldona (2010-07-08 15:03)

Liepos 5 d. “Cento” parduotuveje (Kaune. Medvegalio g.) uz svieziu bulviu kaina pavyko nusipirkti senu bei pajuodusiu bulviu. Kita diena (liepos 6) jos jau kainavo perpus pigiau, tik 1 lt 49 ct. Pardaveja paaiskino, kad tai italiskos bulves…, o jauna darbuotoja nesusilaike nuo komentaru… Noriu padekoti: sumokejau virs 5 lt ir nebuvo ka valgyti….

Atsakyti

raminta (2010-06-13 16:39)

o as noreciau ,kad IKI parduotuveje padarytu vaiku kasas kaip maximoj labai patogu kas turi vaikucius ,greitai gali apsipirkti,nereikia stoveti ir laukti kol prieis tavo eile pasimoketi uz prekes.db turiu eiti i maxima apsipirkti,nes ten man db yra patogiau

Atsakyti

rene (2010-05-27 10:46)

nezinau,as dirbu iki,bet pas mus labai rami atmosfera,teisingai reikalavimai labai dideli,kartais nori mesti ir iseiti.man atrodo ,kad ir iki sulauks tos dienos kai zmones begs is jos.

Atsakyti

egidijus vil (2010-03-28 19:46)

Uzsisakiau puoda IKI parduotuveje ROKISKIJE.Gavau zinute dar pries Kaledas.Po keliu dienu nuejus sarasuose neradau savo pavardes,siule uzsukti veliau ir taip 2 savaites.Veliau mane patikino,kad preke niekur nedinksenti jei as uzsuksiu po menesio kito.Uzsukus siandien i pc IKI ir paaiskinus situacija pc darbuotojai -vedeja pasake,kad akcijines prekes ir likuciai yra grazinti ir jokiu galimybiu ju gauti. Jos tiesiogine prasme pasisaipe. Klausimas? Ar verta pirkti uz akcijinius libdukus prekes ir poto tave pc darbuotojai pripazins iskritusiu is menulio.

Atsakyti

supykusi (2010-03-26 19:05)

vienu zodziu grigiskese pardavejos eilini karta apgauna vaikus.Ka tik vaikas nunes butelius ,is penkiu litu atnese 4,antra karta as nuejau ir stebejau,tai uz 24buteliu dave tik 2lt.25centus,ar tuos nusiskundimus kazin skaito administracija

Atsakyti

PS. alvydas (2010-03-24 13:17)

data lejaus;10EVI002/01 2012.

Atsakyti

alvydas (2010-03-24 13:15)

vakar pirkau iki aleju ;YBARRA; EXTRA VIRGIN OLIVE OIL .Na, galvoju, sveikai pavalgysiu. Uzpylem ant silkiu su svogunais .Valgom.Velnias ,ko tai kartu .Na manau nuo svogunugal gavosi kartumas ,pavasaris,pasene.Kita diena tiesiog paragavau alieju....ir kartus ,ir kvapelis jauciasi.Zodziu -naudotas.Kokia tai data parasyta:. Turetu dar but geras,naudojimui tinkamas?Nesuprantu....

Atsakyti

klaipeda (2010-03-03 14:16)

i iki parduotuve isvis nereikia eiti apsiprekinti..ten tokie bordakai kad ziauru.....esu dirbus ir viska zinau ....dirbi dirbi o paskui kaip suni tave ismeta

Atsakyti

  1   |   2   |  ...

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Mane sokiravo kai i maxima ( Panevėžys, Klaipėdos g. 92 )atejau su toiteljeru ir apsaugine pareiske: " I musu parduotuve negalima vestis sunu " Moteriskei galvoj negerai? Ta suni kuris sveria 2 kilogramus nesiausi ant ranku.. Nesupratau kodel negalima, visada buvo galima, dabar pareiske kad ne.. Suprantu, yra stulpelis kur galima palikti suneli, bet kai "sunelis" ( Kuris kainuoja tikrai nemazai ) bet kai sunelis saugo stulpeli ar kas nors garantuos, ar jo niekas nepavogs? Ar nunesti pas apsaugine i ir sakyti"Pasaugokite mano nepigu suneli" ? Keista, sunelis nieko nedaro nei lota, nei puola nei urzgia, tik zmones linksmina. Kitose parduotuvese (IKI, RIMI, NORFA) nieka nesako.. Gal kai kas gavoja, kam ta suni i parduotuve nest? O kai pavyzdziui pritrunku namie pieno, grietines, ar kokio aliejaus, suni bevedziodama nueinu ir nusiperku.. Nusivyliau MAXIMA!!! P.S Tai buvo mano nuosirdus pasipiktinimas maximai, ir manau sis mano skundas nebus kaip suns lojimas dievo ausies nepasiekia, tad manau maximaos tinkle bus priimtas puikus sprendimas ir mazus sunelius bus galima nestis i parduotuve...