Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Arusta Klaipeda

Apgaudineja

parašė: t | Klaipėda | 2010-12-12

Automobiliai komentarai (3)

 Pirkau is ju oro srauto matuokli savo automobiliui. Perkant sake detalei garantija yra. Sugedo po 2 menesiu. Nuvaziavus pas juos net neberado kad as visvis kazka pirkau. Daugiau ten nebevaziuosiu ir kitiems patarsiu.

Komentarai (3)

Vytas (2013-06-10 11:23)

Ale ir mano užsakyma ką tik prap...so - sako nematom, kad būtų kas užsakyta.. Savaitę laiko laukiau.
Arogancijos daugiau nei proto.

Atsakyti

Marijus (2013-06-03 11:31)

Pats Arūnas - geras žmogus. O va tie jo gizeliai... Šūdžiukai...

Atsakyti

v (2010-12-19 21:52)

Tas pats buvo su vandens siurbiu.Apgavikai

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

 Jam buvo pervesta 100lt uz daikta ta pacia diena zadejo issiusti, bet neissiunte. Dave nenaudojama numeri, uzblokavo per "facebook", taigi nepapulkite ant jo aferu.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą