Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

žurnalas "Rankdarbių kraitelė"

"pigesnė prenumerata"

parašė: juste | Joniškio r. | 2010-12-20

Laikraščiai ir žurnalai komentarai (2)

Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, norėjau užsisakyti "Rankdarbių kraitelę" plius Specialūs leidiniai Lietuvos pašto skyriuje. Deja, darbuotoja pareiškė, kad metinė prenumerata kainuoja 111 Lt, o ne 89 Lt kaip skelbiama žurnale ir kiek mokėjau praėjusiais metais. Pamaniau, kad gal įvyko kokia klaida, tačiau nuėjusi į kitą pašto skyrių gavau tokį pat atsakymą. Kreipiausi į žurnalo redakciją, tačiau iš ten jokio atsakymo negavau. Paskaičiavus, tai tikrai neapsimoka šio žurnalo užsisakinėti už 111 Lt, nes pašto dėžutę jis pasiekia tik kokią 10 mėnesio dieną, o parduotuvėje jį gali įsigyti jau 1 mėnesio dieną.

Komentarai (2)

Jolanta (2011-01-07 14:54)

Kreipkit4s 5 UAB "Respublikos" leidiniai. 2011 metams prenumerata ten 66.96 lt. su pristatimu.

Atsakyti

Olga (2010-12-23 20:47)

Pasto skyriuje nuolaidu prenumeratai nera, tik leidyklose

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

 Jam buvo pervesta 100lt uz daikta ta pacia diena zadejo issiusti, bet neissiunte. Dave nenaudojama numeri, uzblokavo per "facebook", taigi nepapulkite ant jo aferu.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą