Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Draiveris (Šiandien 19:40)

Mokykla turi neblogą vardą, bet tikrai yra daug vargų ją baigti, net ir stengiantis.
Pirmiausia - teorija. Mokytojas Egidijus tikrai linksmų plaučių žmogus ir teorijos pamokos yra ganėtinai įdomios. Deja, išklausius visą teorijos kursą ir nesprendžiant testukų papildomai, teorijos egzaminą išlaikyti praktiškai nėra šansų, todėl nusiteikite tam, kad prieš/po paskaitas turėsite sėdėti po kelias valandas prie kompų ir spręsti užduotis. Absurdiškiausia šioje mokykloje yra tai, kad norėdamas išlaikyti teoriją turi pas dėstytoją jį du kartus iš eilės išspręsti mažiausiai ant 90% ir tik tada gavęs dėstytojo parašą gali eiti laikyti tikrąjį egzaminą centre esančioje Draiverio atstovybėje. Ta dviguba 90% riba neskamba taip baisiai kol nepabandai jų surinkti. Šešios klaidos lyg ir yra daug, bet realiai, kai gauni klausimus iš įvairių kelio linijų, kurios tik nežymiai skiriasi tarpų dydžiu, ir įvairių mechaninių dalykų apie motorą ar net susijusių su fizika, tai dažnai tos 6 klaidos atrodo neįmanoma riba. Vargau tikrai daug su teorija ir ne kartą norėjosi mesti šitą reikalą velniop, nes žinojau, kad Regitroje tuos 80% aš lengvai surinkčiau, o štai Draiveryje du kartus po 90% gauti buvo tikrai sudėtinga, nors dėjau beprotiškai daug pastangų ir sprendžiau tuos visus testukus. Gerai, kad vieną kartą pasisekė ir sėkmingai atspėjau tuos klausimus apie linijas ir mechaniką. Be jokių abejonių Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, bet tiek vargti su teorija tikrai nereikėtų kiek reikalauja Draiveris siekdamas pasikelti reitingą, kadangi praėjus Draiverį Regitroje neišlaikyti tiesiog neįmanoma (tai kažkas panašaus kaip aukštąją matematiką mokančiam žmogui duoti pradinukų uždavinius).
Vėliau prasidėjo vairavimai, o čia buvo tikrai šlykštu. Gavau instruktorių Aleksandrą Ž, kuris gerų emocijų tikrai nesukelia, nes pastoviai būdavo piktas, nervuotas ir jausdavosi, kad nuolat laikydavo save nepalyginamai didingesne asmenybe. Dažnai užuot aiškinęs klaidas jis tiesiog kalbėdavo telefonu ar rašinėdavo žinutes, jautėsi didžiulis abėjingumas, nuolat atidėdavo vairavimus dėl neaiškių priežaščių (praktiškai kas antrą-trečią vairavimą). Vienu žodžiu - šlykštus požiūris į mokinį, todėl jeigu matote, kad su instruktoriumi nerandate bendros kalbos, nebijokite ir jį pasikeiskite kitu. Sėkmės jei rinksitės šią vairavimo mokyklą.

teorijos egzaminas

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Kelioniu Akademija

Sukciu sukciai...., kitaip ir pasakysi

parašė: Henrikas | Vilnius | 2011-02-03

Kelionių agentūros komentarai (10)

Na tokiu sukciu man matyt neteko. Viskas prasidejo taip: dar kova prikau Kelioniu Akademijos siulumus krepsinio bilietus i Pasaulio cempionata Turkijoje. Sumokejus pilna suma , uzsisakiau ramiai sau skrydzio bilietus i Turkija, nes Kelioniu Akademija man pazade kad elektroniai bilietai bus galima atsispaudinti kovo gale, balandzio pradzioj. Nes tik tada bus parduodami Fibos. Deja, bilietu matyt nebuvo, nei kova, nei balandi, nei kita savaite, nei kito menesio pradzioj/pabaidoj, kol galiausiai atejo ir rugsejis.Tikedamas ju pazadais, nepirkau krepsinio bilietu is kitur. Nes gi pinigau sumoketi. Kur as desiu antra pora bilietu. Negaves bilietu, teko ju vietoj saudytis. 1/8, 1/4 ir 1/2 pasiseke gauti. bet lietuviu triunfo deje ne. Palikau picerijoj per tv ziuret. o toki kelia sukuriau. blyn. Kaip ten bebutu , grizes reikalauju mano sumoketu pinigu. deja ir vel tas savaites gale, kita menesi, nes buhaltere atsotogose, po to mane aptarnavusi mergina irgi atostogose paskendo. zodziu gruodzio pirma savaite truko kantrybe. tai pasiskundziau vartotoju teisiu tarnybai. parasiau pareiskima del mane apvogusios agenturos. Ir ka jus manot. per savaite pinigai buvo grazinti. Bet kad sita istorija butu dar spalvingesne , tai pasakysiu jog buvo grazinta ne visa suma (1050lt), bet tik 1025lt,  25lt trukumas. matyt mokestis uz tai kad nuo kovo mano pinigus laike, o gal del to kad man atostogas sugadino?!velniop, tegul susikisa jie tuos lt ii......., jusu vietoj gerai pagalvociau , ar tikrai norite prikt ora...... . 

Komentarai (10)

Raimis (2013-04-17 11:04)

25Lt negrazino :D man tavo problemos vaikeli. Turbut katino baseinui tu 25Lt pritrukai :D

Atsakyti

konstantinas (2013-04-17 10:59)

25Lt negrazino :D man tavo problemos vaikeli. Turbut katino baseinui tu 25Lt pritrukai :D

Atsakyti

Almantė (2013-01-25 10:18)

Puiki agentūra, esame labai dėkingi už operatyvią pagalbą grįžtant iš Vietnamo bankrutavus "Aerosvit". Ačiū Ignai (: Almantė ir Regimantas

Atsakyti

Almantė (2013-01-25 10:18)

Puiki agentūra, esame labai dėkingi už operatyvią pagalbą grįžtant iš Vietnamo bankrutavus "Aerosvit". Ačiū Ignai (: Almantė ir Regimantas

Atsakyti

Lina (2012-10-04 14:51)

Nepatariu darbintis pas juos - tikra šaraškino kontora.

Atsakyti

marius (2012-09-02 20:53)

Mes irgi esame nusivyle "kelioniu akademija". Su jais keliavome medaus menesio i Graikija. Pasirinkome prabangu viesbuti, kur turejo laukti romantiski apartamentai su rozemis ir sampanu. Deja, kelioniu akademijos darbuotojai ne pasivargino perspeti viesbucio apie musu medaus menesio kelione. Gavosi eiline kelione. Man tai nieko, bet drauge labai nusivyle. Ne gana to, isvykome i viena is kelioniu su Tez Tour. Brangiau sumokejome uz kelione (lginant su vietiniu firmu kelioniu organizatoriais) vien del to, kad buvo zadetas lietuviskai/rusiskai kalbantis gidas. Deja, gidas kalbejo tik rusiskai ir didziosios dalies komentaru nesupratome. Tai i kitas keliones vaziavome su vietinemis firmomis. Tikrai nerekomenduoju prasideti ir keliauti su Tez Tour ir Kelioniu akademija.

Atsakyti

Erika (2011-03-16 18:37)

Anketa apie turistų skundus kelionių agentūroms, prašau užpildyti :) www.manoapklausa.lt/apklausa/263858547/

Atsakyti

pritariu (2011-03-06 13:56)

Buvo istorija, kai savo pinigu is Keloniu akademiujos ilgai laukem.

Atsakyti

:) (2011-02-17 23:27)

na nezinau jau daug kart teko girdeti , kad draugai per sia imone vyko tai tokiu nusiskundimu nebuvo :))manau cia ne imone kalta o aptarnavusio darbuotojo nekompetetingumas:)

Atsakyti

ss (2011-02-04 10:06)

Jooo, cia tai gera istorija. Ot ta kelioniu akademija..

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Mane sokiravo kai i maxima ( Panevėžys, Klaipėdos g. 92 )atejau su toiteljeru ir apsaugine pareiske: " I musu parduotuve negalima vestis sunu " Moteriskei galvoj negerai? Ta suni kuris sveria 2 kilogramus nesiausi ant ranku.. Nesupratau kodel negalima, visada buvo galima, dabar pareiske kad ne.. Suprantu, yra stulpelis kur galima palikti suneli, bet kai "sunelis" ( Kuris kainuoja tikrai nemazai ) bet kai sunelis saugo stulpeli ar kas nors garantuos, ar jo niekas nepavogs? Ar nunesti pas apsaugine i ir sakyti"Pasaugokite mano nepigu suneli" ? Keista, sunelis nieko nedaro nei lota, nei puola nei urzgia, tik zmones linksmina. Kitose parduotuvese (IKI, RIMI, NORFA) nieka nesako.. Gal kai kas gavoja, kam ta suni i parduotuve nest? O kai pavyzdziui pritrunku namie pieno, grietines, ar kokio aliejaus, suni bevedziodama nueinu ir nusiperku.. Nusivyliau MAXIMA!!! P.S Tai buvo mano nuosirdus pasipiktinimas maximai, ir manau sis mano skundas nebus kaip suns lojimas dievo ausies nepasiekia, tad manau maximaos tinkle bus priimtas puikus sprendimas ir mazus sunelius bus galima nestis i parduotuve...