Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

IEVA STANKEVICIENE GARLIAVA - SUKCIU SUKCIA IR VALDAS

APGAVIKAI NUSIKALTELE APSIMETELE

parašė: Nesvarbu | Kauno r. | 2011-03-08

Skolos komentarai (6)

SVEIKI VISI LIETUVIAI, NOREJAU PRANESTI IR PASIDALINTI SAVO NELAIME - APGAULIA :(  NORIU PERSPETI, KAD IEVA STANKEVICIENE IS GARLIAVS YRA APSIMETELE, APGAVIKE, MELAGE...... JI ORGANIZUOJA DARBA ANGLIJJE TIPO PAUKSCIU FABRIKE, SNEKA, KAD TIPO DARBDAVYS ANGLAS PASITINKA, BET TAI NE TIESA LIETUVIS VALDAS PASITINKA DARB VISISKAI NERASTA PRABUVM BE DARBO MENESI IR DAR NESIMATE KAD ATSIRAS, O EINI I MINUSA TIKTAIS. JAI SUMOKI PO 1000LT UZ NEVA IDARBINIMA, UZ KELIONE 1 ASMENIUI 600LT, PAPILDOMAI PASIIMTI 100 - 150SVARU, NESIOJAMUS KOMPIUTERIUS IR PANASIAI. SUSIDEDATE SU TIKRAIS AFERISTAIS.... PRADZIOJE JI LABAI GRAZIAI KALBA MANIPULIUJA MUMIS, ZMONES IKALBINEJA NEVA KONTRAKTUS PASIRASINEJA JOS PACIOS NAMUOSE IR KURIU VISISKAI NERA, BETO KAI MIKRIUKAS ISVEZA DUODA LAPUS PASIRASYTI ATSEIT JOKIU MOKESCIU UZ IDARBINIMA NEMOKEJOM, PASKUTINIAI SUKCIAI MES LABAI NUKENTEJOM ATVEZE I SKYLE IR DAR MOKETI VIENAM ZMOGUI 55 SVARUS SAVAITEI, PLIUS KOMUNALINIAI, KAI JAI PASKAMBINOM PO 3SAVAICIU IR PAKLAUSEM KODEL MES DAR NEDIRBAM JI PASAKE KAD MES NETRUKDYTUME, NES JI JAU RUSIA KITA PARTIJA TOKIU PAT KVAILIU KAIP TADA BUVME MES... MUSU BUVO DAUG :( I EIKSTELE ATVAZIUOJA MELINU MERSU SU TRANZITINIAIS NUMERIAIS.NEVAZIUOKIT BROLIAI SESERYS LIETUVIAI PER JA. PRIES GALVOJANT VAZIUOTI PASISKAITYKITE APIE JA NES JI GRYNIAUSIA AFERISTE IEVA STANKEVICIENE GARLIAVA.

Komentarai (6)

RAMANA (2013-12-29 23:45)

Gal Jus esme ziurekit, i rasyba isigilino, dziaukites, zmogus perspeja, jei ne jus tj jusu artimieji, draugai ar gimines gali ikliuti..

Atsakyti

jonas (2011-07-20 21:48)

jo sita tai gera aferyste tikuosi prieis liepto gala uz visokes tokes nesamones

Atsakyti

renata (2011-03-21 16:16)

kai ismoksi rasyt tada ir skustis!!!nieks neliepia vaziuot i anglija uzdarbiaut savo salies ekonomika kelk geriau!!!arba mokyklis tai nereiks po uzsienius vazinet ior nuskriaustu jaustis!

Atsakyti

renata (2011-03-21 16:16)

kai ismoksi rasyt tada ir skustis!!!nieks neliepia vaziuot i anglija uzdarbiaut savo salies ekonomika kelk geriau!!!arba mokyklis tai nereiks po uzsienius vazinet ior nuskriaustu jaustis!

Atsakyti

Irmantas (2011-03-14 16:29)

Turbūt labai svarbus tekstas, kad didžiosiomis parašei?

Atsakyti

Sonoro (2011-03-09 09:22)

Laikas rašyt išmokt.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

Sveiki Sir / Madam, Norėčiau kreiptis į jus šią dieną. Norėčiau Jus informuoti, kad aš esu fizinis asmuo, kuris teikia finansines paskolas, siekiant padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Mes nesame be ignoravo krizę patyrė žemyne ​​susilpnėjo mūsų bankų ir finansinių institucijų NOS. Norėčiau pasidalinti su jumis mano siūlau kredito ar pinigų tarp ypač paskolą, ši paskola yra prieinama visiems, nesvarbu, ar bedarbis, ar ne bankas failas. Aš taip pat kalbėti su žmonėmis, kuriems reikia ir siekia finansinės paramos, siekiant pamatyti savo projektus ar jų skolas. Aš Jums pasiūlyti 1000 $ į $ 1 milijonų EUR paskolą niekam galės grąžinti su palūkanomis, 2%, visiems, kurie domisi rašykite man, kuris nėra sunkus susilaikyti. Tiesiog sąžiningas ir patikimas. Susisiekite su manimi: gabrielmartin922@gmail.com