Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

IEVA STANKEVICIENE GARLIAVA - SUKCIU SUKCIA IR VALDAS

APGAVIKAI NUSIKALTELE APSIMETELE

parašė: Nesvarbu | Kauno r. | 2011-03-08

Skolos komentarai (6)

SVEIKI VISI LIETUVIAI, NOREJAU PRANESTI IR PASIDALINTI SAVO NELAIME - APGAULIA :(  NORIU PERSPETI, KAD IEVA STANKEVICIENE IS GARLIAVS YRA APSIMETELE, APGAVIKE, MELAGE...... JI ORGANIZUOJA DARBA ANGLIJJE TIPO PAUKSCIU FABRIKE, SNEKA, KAD TIPO DARBDAVYS ANGLAS PASITINKA, BET TAI NE TIESA LIETUVIS VALDAS PASITINKA DARB VISISKAI NERASTA PRABUVM BE DARBO MENESI IR DAR NESIMATE KAD ATSIRAS, O EINI I MINUSA TIKTAIS. JAI SUMOKI PO 1000LT UZ NEVA IDARBINIMA, UZ KELIONE 1 ASMENIUI 600LT, PAPILDOMAI PASIIMTI 100 - 150SVARU, NESIOJAMUS KOMPIUTERIUS IR PANASIAI. SUSIDEDATE SU TIKRAIS AFERISTAIS.... PRADZIOJE JI LABAI GRAZIAI KALBA MANIPULIUJA MUMIS, ZMONES IKALBINEJA NEVA KONTRAKTUS PASIRASINEJA JOS PACIOS NAMUOSE IR KURIU VISISKAI NERA, BETO KAI MIKRIUKAS ISVEZA DUODA LAPUS PASIRASYTI ATSEIT JOKIU MOKESCIU UZ IDARBINIMA NEMOKEJOM, PASKUTINIAI SUKCIAI MES LABAI NUKENTEJOM ATVEZE I SKYLE IR DAR MOKETI VIENAM ZMOGUI 55 SVARUS SAVAITEI, PLIUS KOMUNALINIAI, KAI JAI PASKAMBINOM PO 3SAVAICIU IR PAKLAUSEM KODEL MES DAR NEDIRBAM JI PASAKE KAD MES NETRUKDYTUME, NES JI JAU RUSIA KITA PARTIJA TOKIU PAT KVAILIU KAIP TADA BUVME MES... MUSU BUVO DAUG :( I EIKSTELE ATVAZIUOJA MELINU MERSU SU TRANZITINIAIS NUMERIAIS.NEVAZIUOKIT BROLIAI SESERYS LIETUVIAI PER JA. PRIES GALVOJANT VAZIUOTI PASISKAITYKITE APIE JA NES JI GRYNIAUSIA AFERISTE IEVA STANKEVICIENE GARLIAVA.

Komentarai (6)

RAMANA (2013-12-29 23:45)

Gal Jus esme ziurekit, i rasyba isigilino, dziaukites, zmogus perspeja, jei ne jus tj jusu artimieji, draugai ar gimines gali ikliuti..

Atsakyti

jonas (2011-07-20 21:48)

jo sita tai gera aferyste tikuosi prieis liepto gala uz visokes tokes nesamones

Atsakyti

renata (2011-03-21 16:16)

kai ismoksi rasyt tada ir skustis!!!nieks neliepia vaziuot i anglija uzdarbiaut savo salies ekonomika kelk geriau!!!arba mokyklis tai nereiks po uzsienius vazinet ior nuskriaustu jaustis!

Atsakyti

renata (2011-03-21 16:16)

kai ismoksi rasyt tada ir skustis!!!nieks neliepia vaziuot i anglija uzdarbiaut savo salies ekonomika kelk geriau!!!arba mokyklis tai nereiks po uzsienius vazinet ior nuskriaustu jaustis!

Atsakyti

Irmantas (2011-03-14 16:29)

Turbūt labai svarbus tekstas, kad didžiosiomis parašei?

Atsakyti

Sonoro (2011-03-09 09:22)

Laikas rašyt išmokt.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com