Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Pasigilinus (Šiandien 10:15)

matyti, kad "Bonus Pons" nieko nei pirko Lietuvoje, nei pardavė, nei bendravo su Lietuvos taip vadinamais "pirk parduok" didmenininkais, todėl visokio plauko Tomams kenkti net negalėjo. Bet Tomas greičiausiai vienos iš prekybinių kontorėlių vadybininkas, kuriam nenusisekė karjeroje, tai dabar ieško kaltų ir mielai "prikakos ant kilimėlio prie durų" :) nevykėlis ir tiek.

Nors tai nesusiję su skundo esme. O skundo esmė yra štai šitas veikėjas http://www.delfi.lt/verslas/verslas/liet uvio-isradimai-busto-saugumui.d?id=58661 769

Jo foto prisegta. Jis gamima ne tik kad kokybės, bet sveiko proto neatitinaknčius gaminius ir dėka savo gebėjimo pakalbėti ir įtikinti, parduoda naiviems ir godiems rangovams savo garaže sukaltą šlamštą. Todėl vertėtų ne tik pasidomėti jo daiktų kokybe, konstrukcijos ypatumais, bet ir bendrai asmeniu bei jo įmonių įstorijom - kiek jų jau bakrutuoja, kiek yra pristeigta naujų, kokie ieškiniai jam iškelti, kokie vartotojų, per klaidą pirkusių jo niekalus atsiliepimai. Verta apsilankyti Kauno Žalgirio arenoje ir pamatyti tą gaminį, kuriuo "Wallux Godram Group" (ar kaip jis ten dabar jau vadinasi) giriasi kaip didžiausiu laimėjimu. Verta pabendrauti su atsakingu tos Arenos asmeniu apie Ramuną Stankevičių ir ilga bendradarbiavimo su juo istoriją. Tik visai kvaili ir abejingi savo užsakovams rangovai gali nekreipti dėmesio į tokius faktus. Beje vien įmonės pavadinimas ko vertas - garažinių meistrų įmonių grupė, ne šiaip sau...

Beckerwalls (beckerwalls.com) atsotvai (jų ne vienas) kalbėjo visišką tiesą apie Ramūno Stankevičiaus "Wallux Godram Group" gaminamą šlamštą.

Atsargiai, šmeižikas

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Klaipėdos infekcinė ligoninė vaikų skyrius

klaipėdos infekcinė ligonine

parašė: Mama | Klaipėda | 2011-03-15

Ligoninės, poliklinikos, sanatorijos komentarai (5)

Norejau pasidalinti ispudziais apie Klaipedos infekcine ligonine, galbut tai tik mano, kaip mamos akimis viskas buvo matyta, bet manau, kad taip neturetu buti...
Teko apsilankyti ir 3 paras praleisti infekcineje ligonine vaiku skyriuje, vaikas turejo roto virusiuka. Salygos pacios baisiausios. Palata triviete nevatai, garantuoju, kad dviviete. Sugulde tris vaikus su skirtingais virusais. Tai mes savo roto virusu pasidalinom ir su kitais vaikais. Higiena baisi, tualetas ir vonia neplaunama, isskyrus grindis, jokiu lovu krastu apvalymu ir t.t. Patalyne nekeiciama is viso, nera svarios vietos ant kaldros, taip patalyne neisplaunamai sudergta, ranksluoscio visai nedave, gerai, kad turejome savo. Buvo beprotiskai pikta, kiek imanoma pati bandziau apvalineti palata ir WC, siek tiek pravedinti patalpas. Net noris verkt, kai vargsti vaika gydai kelias dienas, ryt jau pagerejus tikies namo vaziuoti, ir gauni dar tris dienas dovanu kito viruso su lasalinem visom.
Personalas, keisdavosi ir kazkaip normaliu as ten nemaciau, aplamai kazkokios apsnudusios, pasyvios, reikedavo priminti kad vaistu atnestu, vienintele slauge Laimute Kubiliene (berods) matesi, kad tikrai profesionaliai dirba, ir jai rupi kaip jauciasi pacientas. Pati organizavausi, kad padarytu tyrimus. Daktare viena karta per diena uzbegdavo i palata max 5 min. “vaikai iskisat liezuvius..aha tau blogai ir tau blogai tu namo liezuvis jau grazus“ ir viskas... Skyriaus vedejas labiau demesi kreipe, tai vaika apziuredavo nuodugniai. Pagalvoju ar yra isvis baisesne ligonine dar kur nors? Cia kaip koks uzmirstas kampelis, galbut lesos skirtos siai miesto ligoninei niekada nedaeina iki to infekcinio vaiku skyrelio, o cia gi infekcine ligonine!!! toks prieziuros reikalaujantis skyrius, pilna ivairiausiu virusu ir infekciju, tvarka cia reikalinga labiau uz ora.
Suprantama, kad cia ne viesbutis...bet toli grazu siam skyriui iki kitu ligoniniu, kur patalpos sutvarkytos, priziurimos yra tvarka ir higiena daug didesne nei cia.
Kas galetu pasakyti kodelgi taip yra?

Netgi priesui nelinkeciau atsidurti sioje KLAIPEDOS MIESTO INFEKCINEJE LIGONINEJE

Komentarai (5)

laura (2012-07-23 11:28)

mes ka tik grizome is sios ligonines. Pritariu kad kai kurios mintys teisingos, bet vat personalui duodu 10 balu, ejo, klausinejo, rupinosi, visada su sypsena ir gera nuotaika.

Atsakyti

Asta (2011-05-18 16:48)

PIKTA (2011 05 08 11:27:46) rašė:
tai tikrai aplinka baisiau uz baisia, seseles ir daktares eidamos prie vaiko net nedezinfekuoja ranku,( jei isvis per diena teikiasi ateit)tai apie kokia higiena cia ir kalbet, atvaziavus niekas neskuba apziuret vaiko(kudikio!!!!) tai kam tokias "ligonines" ir laikyt? JUK TAI INFEKCINE LIGONINE, JI TURETU BLIZGETI, GAL NE NAUJUMU, BET SVARA!!!!!!
Personalas labai geras, o aplinka pas visur siaubo filmas

Atsakyti

PIKTA (2011-05-08 11:27)

tai tikrai aplinka baisiau uz baisia, seseles ir daktares eidamos prie vaiko net nedezinfekuoja ranku,( jei isvis per diena teikiasi ateit)tai apie kokia higiena cia ir kalbet, atvaziavus niekas neskuba apziuret vaiko(kudikio!!!!) tai kam tokias "ligonines" ir laikyt? JUK TAI INFEKCINE LIGONINE, JI TURETU BLIZGETI, GAL NE NAUJUMU, BET SVARA!!!!!!

Atsakyti

PIKTA (2011-05-08 11:27)

tai tikrai aplinka baisiau uz baisia, seseles ir daktares eidamos prie vaiko net nedezinfekuoja ranku,( jei isvis per diena teikiasi ateit)tai apie kokia higiena cia ir kalbet, atvaziavus niekas neskuba apziuret vaiko(kudikio!!!!) tai kam tokias "ligonines" ir laikyt? JUK TAI INFEKCINE LIGONINE, JI TURETU BLIZGETI, GAL NE NAUJUMU, BET SVARA!!!!!!

Atsakyti

linestra (2011-04-09 21:30)

kiek pastebejau cia visuose miestuose tokie infekciniai skyriai,as su siauliu vaiku infekciniu susiduriau,tad po poros valandu issiveziau vaika namo gydyti su skandalais,nes mes durim dandy waLke sindroma ir negalim sirgti,turim saugotis...tie sundaktariai vos mum epilepsijos neivare,neklause mano praysmu kad vaiko organizmas nepriima kateteriu

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

Mane sokiravo kai i maxima ( Panevėžys, Klaipėdos g. 92 )atejau su toiteljeru ir apsaugine pareiske: " I musu parduotuve negalima vestis sunu " Moteriskei galvoj negerai? Ta suni kuris sveria 2 kilogramus nesiausi ant ranku.. Nesupratau kodel negalima, visada buvo galima, dabar pareiske kad ne.. Suprantu, yra stulpelis kur galima palikti suneli, bet kai "sunelis" ( Kuris kainuoja tikrai nemazai ) bet kai sunelis saugo stulpeli ar kas nors garantuos, ar jo niekas nepavogs? Ar nunesti pas apsaugine i ir sakyti"Pasaugokite mano nepigu suneli" ? Keista, sunelis nieko nedaro nei lota, nei puola nei urzgia, tik zmones linksmina. Kitose parduotuvese (IKI, RIMI, NORFA) nieka nesako.. Gal kai kas gavoja, kam ta suni i parduotuve nest? O kai pavyzdziui pritrunku namie pieno, grietines, ar kokio aliejaus, suni bevedziodama nueinu ir nusiperku.. Nusivyliau MAXIMA!!! P.S Tai buvo mano nuosirdus pasipiktinimas maximai, ir manau sis mano skundas nebus kaip suns lojimas dievo ausies nepasiekia, tad manau maximaos tinkle bus priimtas puikus sprendimas ir mazus sunelius bus galima nestis i parduotuve...

Įmonės "Gaudova" vadovas Dovidas Gaučys yra prasiskolines ir vengia grąžinti skolas, keičia telefono numerius, slapstosi. Būkit atsargūs.