Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

ICG

ICG maximos lygio

parašė: Nepatenkintas | Klaipėda | 2009-05-08

Kita komentarai (1)

Veiksmas Klaipedoje: ICG (bendrove prekiaujanti kompiuterine technika )skelbe akcija kad 04.07 diena vyks naktine akcija, kaip maximos kazkada nuo 21 iki 02 nakties ir visoms prekems 35proc. nuolaidos. Nuvykau ta pacia diena apie 14val. pasiziureti ar verta del kazko vykti, buvau numates pirkti USB atmintine SANDISK 16GB. dideles spartos. Jos kaina siaip buvo apie 160lt, o nuvykes radau kad jos kaina 255lt (jau cia kaina vejei- net nustebau, nes nuejas y kitapos kelio esanti BMS ir radau 165lt.) Apsurdas, ne akcija sukelia kainas tam kad veliau imituojant akcija nuleistu iki tos pacios kaip pries kelias dienas pardavinejo be akcijos, kaip visi maximiniai bajeriai. Nuo siol braukiu visas tokias apgavikes bendroves is savo prekybinio saraso ir jos nevertos savo gero vardo tokiomis gedingomis akcijomis kur klianta kvailiu laiko. Nesupratusiems akcijos kaina 255lt-35proc nuolaida = apie 166lt. o be akcijo 160lt. :)

http://twitter.com/pigutis/status/164 1173890    tokia pat akcija tik Kaune, Klaipedos jau neradau.

Komentarai (1)

kailis (2009-05-10 19:28)

Tai senai aisku kad taip ir yra. nu ir patiklumas tu zmoniu.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Babilone 1, Eurokos parduotuveje, Panevezyje dirbandi pardaveja ir dar dirba parduotuves vedeja yra labai nemandagi, nemoka aptarnauti klientu, labai nemandagiai su jais kalbasi, paprasius patarti koki krema nusipirkti, pasako kad pacios issirinktumem nes ji tikrai nezino kas mums tinka ir nueina sau.Taip pat isvadina visokiais nemandagiais zodziais, netgi iskritikuoja isvaizda, argi jinai turi isvis tokia teise? Po tokio atvejo  net i parduotuve jau visai kaip ir nebesinori uzeiti.

Nemoka prižadėto ir sutarto atlyginimo. Realiai gausite apie puse atlyginimo. Išskaičiuoja už gyvenamąjį plotą, darbo įrankius, darbo vėlavimus, broką ir t.t. už ką tik sugalvoja. Nemoka už viršvalandžiu metu nepriklausančius, papildomai dirbamus darbus, kaip gautų baldų iškrovimą, užnešimą į pastatą ir t.t. Taip pat iš savo lėšų vyksite dirbti į užsienį, nors komandiruotės sutartyje aiškiai nurodyta, kad darbdavys turi apmokėti kelionės išlaidas.