Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

BAUHOF

BAUHOF

parašė: Milda | Panevėžys | 2011-05-05

Prekybos centrai komentarai (4)

Prekybos centras”Bauhof” man yra labai patogioje vietoje ir netoli mano namų, be to kadangi gyvenu nuosavame name, tai šiame prekybos centre randu namų apyvokai ir aplinkos priežiūrai riekalingų ir naudingų prekių.
Tačiau vos ne kiekvieną kartą apsilankius šiame prekybos centre tenka nusivilti dėl salės darbuotojų aptarnavimo kultūros. Taip buvo ir pastarajį kartą kai lankiausi 2011.04.19 norėdama nusipirkti sekatorių.Nuėjus į skyrių kuriame prekiaujama sodo įrankiais, kreipiausi į pardavėją (moterį), kurios dar reikėjo paieškoti apie penkioliką minučių, paprašius pakonsultuoti apie turinčius sekatorius, buvau nemaloniai nustebinta ir net įžeista gavusi ne konsultaciją apie norimą įsigytį prekę, o repliką „kodėl į ją visi čia kreipiasi ir klausinėja“.Taip ir nesulaukusi JOKIOS KONSULTACIJOS IR PATARIMO APIE SEKATORIUS iš parduotuvės „Bauhof“ išėjau ne tik nieko nepirkusi, bet dar ir sugadinta nuotaika!
Norimą prekę nusipirkau kitoje parduotuvėje, kur buvo suteikta informacija apie mano norimą prekę, buvau mandagiai aptarnauta.
Kadangi toks aptarnavimo lygis parduotuvėje „Bauhof“ kartojasi nebe pirmą kartą, „o gal tik mano tokia laimė papulti ant tokių darbuotojų“, tai linkėčiau parodyti pirkėjui bent jau minimalų dėmesį ir elementarią kultūrą, juo labiau kai dabar tokių prekybos centrų yra ne vienas ir ne du.
Savo eilinį atvejį aš būčiau nutylėjusi, bet kai šiandien atvažiavusi draugė pasiguodė, kad ir jai parduotuvėje „Bauhof“ buvo sugadinta nuotaika, tai neišlaikiau ir parašiau Jums.

 

Komentarai (4)

virginija (2013-10-19 20:45)

galiu pasakyt nesaziningi darbuotojai ten dirba,pirkom plyteles paskaiciavo dezutese kvadratus kd tiek deczuciu atitinka toki kieki kvadratu(mes pasitikejom,pasimokiau kd negalima)plyteles teko keisti kitomis,o keiciant pasirodo neatitiko cekyje kvadratu kiekis,kelios dezutes kazkur nuplauke..

Atsakyti

x (2013-07-26 16:59)

panevezyje bauhofo teleparduotuves atstoas,tai kausas,nesugeba dirbti savo darbo net nekelia telefono ragelio,kam dar yra rasoma,kad galima uzsisakyti prekes jei niekas jau ketvirta diena nebekelia ragelio.

Atsakyti

Edvinas (2012-10-30 15:42)

Sudas,o ne parduotuve...visada problemos del aptarnavimo, garantini tvarko 4men. Pirkau Makita akumuliatorine drele, jai buvo suteikta 2metu garantija. Drele sugedo ir po keliu menesiu garantinio tvarkymo paprase susimoketi,o kai paklausiau kodel reikia moketi, sake kad gerantija tik metams, bet juk parasyta kad 2metai. Issikvieciau vedeja kuri nesnekejo o putojo:-) viska perdaviau vartotoju teisem kurie jau tvarko si reikala...

Atsakyti

Edvinas (2012-10-30 15:41)

Sudas,o ne parduotuve...visada problemos del aptarnavimo, garantini tvarko 4men. Pirkau Makita akumuliatorine drele, jai buvo suteikta 2metu garantija. Drele sugedo ir po keliu menesiu garantinio tvarkymo paprase susimoketi,o kai paklausiau kodel reikia moketi, sake kad gerantija tik metams, bet juk parasyta kad 2metai. Issikvieciau vedeja kuri nesnekejo o putojo:-) viska perdaviau vartotoju teisem kurie jau tvarko si reikala...

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

 Jam buvo pervesta 100lt uz daikta ta pacia diena zadejo issiusti, bet neissiunte. Dave nenaudojama numeri, uzblokavo per "facebook", taigi nepapulkite ant jo aferu.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą