Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Mrs Janet (Šiandien 12:32)

Sveiki,
Tai praneša plačiajai visuomenei , kad Janet Robort ,privati ​​paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokios finansinės pagalbos. Mes apdalinti paskolą 2 % palūkanų norma asmenų , firmų ir kompanijų pagal aiškią ir suprantamais terminais ir sąlygomis. susisiekite su mumis šiandien e - mail adresu: ( janetrobort@gmail.com )

Paskolos gavėjo DUOMENŲ
1 ) Vardas, pavardė : ........................................ ..... ..........
2 ) Šalis: ........................................ ...... .............
3 ) Adresas : ........................................ ...... ............
4 ) Valstybės : ........................................ ...... ................
5 ) Lytis : ........................................ ...... ..................
6 ) Šeimyninė padėtis : ........................................ ..... ....
7 ) Pareigos: ........................................ ...... .......
8 ) Telefono numeris : ........................................ ..... ...
9 ) Šiuo metu padėtis darbo vietoje : .....................
10 ) Mėnesio pajamos : ........................................ .....
11 ) Paskolos suma, reikalinga : .................. ir ...................
12 ) paskolų trukmė : ........................................ ..... ...
13 ) Tikslas paskolos : ........................................ ....
14 ) Religija: ........................................ ...... ..........
15 ) Ar jums taikoma iki .................................

ač iū,
Janet

paskolos pasiūlymas priimti naują 2014

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

BAUHOF

BAUHOF

parašė: Milda | Panevėžys | 2011-05-05

Prekybos centrai komentarai (4)

Prekybos centras”Bauhof” man yra labai patogioje vietoje ir netoli mano namų, be to kadangi gyvenu nuosavame name, tai šiame prekybos centre randu namų apyvokai ir aplinkos priežiūrai riekalingų ir naudingų prekių.
Tačiau vos ne kiekvieną kartą apsilankius šiame prekybos centre tenka nusivilti dėl salės darbuotojų aptarnavimo kultūros. Taip buvo ir pastarajį kartą kai lankiausi 2011.04.19 norėdama nusipirkti sekatorių.Nuėjus į skyrių kuriame prekiaujama sodo įrankiais, kreipiausi į pardavėją (moterį), kurios dar reikėjo paieškoti apie penkioliką minučių, paprašius pakonsultuoti apie turinčius sekatorius, buvau nemaloniai nustebinta ir net įžeista gavusi ne konsultaciją apie norimą įsigytį prekę, o repliką „kodėl į ją visi čia kreipiasi ir klausinėja“.Taip ir nesulaukusi JOKIOS KONSULTACIJOS IR PATARIMO APIE SEKATORIUS iš parduotuvės „Bauhof“ išėjau ne tik nieko nepirkusi, bet dar ir sugadinta nuotaika!
Norimą prekę nusipirkau kitoje parduotuvėje, kur buvo suteikta informacija apie mano norimą prekę, buvau mandagiai aptarnauta.
Kadangi toks aptarnavimo lygis parduotuvėje „Bauhof“ kartojasi nebe pirmą kartą, „o gal tik mano tokia laimė papulti ant tokių darbuotojų“, tai linkėčiau parodyti pirkėjui bent jau minimalų dėmesį ir elementarią kultūrą, juo labiau kai dabar tokių prekybos centrų yra ne vienas ir ne du.
Savo eilinį atvejį aš būčiau nutylėjusi, bet kai šiandien atvažiavusi draugė pasiguodė, kad ir jai parduotuvėje „Bauhof“ buvo sugadinta nuotaika, tai neišlaikiau ir parašiau Jums.

 

Komentarai (4)

virginija (2013-10-19 20:45)

galiu pasakyt nesaziningi darbuotojai ten dirba,pirkom plyteles paskaiciavo dezutese kvadratus kd tiek deczuciu atitinka toki kieki kvadratu(mes pasitikejom,pasimokiau kd negalima)plyteles teko keisti kitomis,o keiciant pasirodo neatitiko cekyje kvadratu kiekis,kelios dezutes kazkur nuplauke..

Atsakyti

x (2013-07-26 16:59)

panevezyje bauhofo teleparduotuves atstoas,tai kausas,nesugeba dirbti savo darbo net nekelia telefono ragelio,kam dar yra rasoma,kad galima uzsisakyti prekes jei niekas jau ketvirta diena nebekelia ragelio.

Atsakyti

Edvinas (2012-10-30 15:42)

Sudas,o ne parduotuve...visada problemos del aptarnavimo, garantini tvarko 4men. Pirkau Makita akumuliatorine drele, jai buvo suteikta 2metu garantija. Drele sugedo ir po keliu menesiu garantinio tvarkymo paprase susimoketi,o kai paklausiau kodel reikia moketi, sake kad gerantija tik metams, bet juk parasyta kad 2metai. Issikvieciau vedeja kuri nesnekejo o putojo:-) viska perdaviau vartotoju teisem kurie jau tvarko si reikala...

Atsakyti

Edvinas (2012-10-30 15:41)

Sudas,o ne parduotuve...visada problemos del aptarnavimo, garantini tvarko 4men. Pirkau Makita akumuliatorine drele, jai buvo suteikta 2metu garantija. Drele sugedo ir po keliu menesiu garantinio tvarkymo paprase susimoketi,o kai paklausiau kodel reikia moketi, sake kad gerantija tik metams, bet juk parasyta kad 2metai. Issikvieciau vedeja kuri nesnekejo o putojo:-) viska perdaviau vartotoju teisem kurie jau tvarko si reikala...

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com