Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Lazdynu Ligonine

Ziaurus elgesys Lazdynu ligonineje!

parašė: Olga | Vilniaus r. | 2012-11-02

Ligoninės, poliklinikos, sanatorijos komentarai (5)

 Broliui prasidejo labai stiprus pilvo skausmai. Viskas prasidejo nuo to, kad 7valanda ryto broli nuveze i ligonine. Mano brilis yra labai ramaus charakterio, todel pats saves apginti nemoka. Yra labai jaunas, todel iskarto buvo priimtas kaip narkomanas. tevas, stovedamas uz duru isgirdo , kaip sesele ant jo reke, uz tai, kad jis kazkaip netaisyklingai laiko ranka. taciau kai ibego i kabineta ir paklause kodel rekiama ant zmogaus, kuriam ir taip yra labai blogai sesele iskart nusisypsojo ir pradejo vapeti kad cia esa nieko baisaus neatsitiko. Isoperuotas buvo tik ~ 13h.

Baisiausi dalykai prasidejo po 4 dienu po operacijos. nakti, ~12h broliui prasidejo haliucinacijos, nervine sistema neatlaike , visos mintys buvo tik apie tai kad jis neisgyvens. atsistojo ir isejo pavaiksciuoti i koridoriu. Baisiausiai drebejo.

ka jus manote? Pribego 2 seseles ir pradejo ji kamantineti, sakyti kad jis yra sizofrenikas ( vietoj to kad suteikti kazkokia pagalba) kad tuoj prirakins prie lovos. Nors zino, kad jis yra joks narkomanas ir gyvenime to nera mates. Visa laika su juo snekejosi telefonu tevas vaziuodamas i ligonine taxi, ramino ji, kaip staiga isgirdo kazkoki garsa panasu i smugi. po kuriuo brolis pasake Teti, mane musa!!!!!!!

kai atvaziavo tevai ta sesele iskart pasimete ir kazkur nubego. tevas priejo paklausti kas yra , as jo tevas. Labiausiai man patiko jos atsakymas : na ir kas? 

buvo ir kitokiu niuansiu, bet ju jau neaprasinesiu.

sedziu visa nervuota, tas ivykis atsitiko vakar.

gal kas gali pasakyi ka man daryti sioj situacijoj??? o nesedesiu ranku sedejus tikrai!!

Komentarai (5)

jolanta Malunaviciene (Vasario 25 d.)

laba diena ,aš norėčiau paprieštarauti , man teko gulėti LOR skyriuje ,nesuprantu kuo galima skųstis? ,tai nuostabus kolektyvas, atidumas pradedant vyr gydytoju ir baigiant slaugutėmis, nejaugi mes norime kad laikytų už rankučių, visų pirma pradėkime nuo savo poelgių ,tada ir su tavim taip elgis, labai dėkinga šiam skyriui


Atsakyti

Ramunė (2013-01-26 14:19)

na, o ką aš galiu pasakyti apie Lazdynų ligoninę... yra ligoninėje dirbančių žmonių, seselių, kurios negali dirbti su ligoniais, kurie ignoruoja ligonį, kuriam suima skausmo priepuoliai ir sugeba pasakyti darbingo amžiaus žmogui tokį dalyką, kad ligonė vaidina esanti ligone. o po 12 dienų ligonė miršta. ką galima kalbėti apie tokias seseles, kurios sugeba tokius žodžius išsakyti ligonei.

Atsakyti

Queen (2012-11-10 17:00)

Reikia paskolos, paskolos nuo $ 1000 10.000.000 $ 00. Get your jokios prievolės nemokamai nustatyti įkainį dabar! Grąžinimai iki 54 mėnesių. Jokio užstato, pinigai pervedama į jūsų sąskaitą per 24 valandas po patvirtinimo. Daugiau info susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: queenwilliam001@gmail.com

Atsakyti

olga (2012-11-08 09:50)

aciu dievui kad jums pasiseke, bet mums-dar ir kaip ne. mano brolis liko gyvas tik per stebukla. paaiskejo ,kad jis vos nemire del daktaru abejingumo ir klaidos atliekant operacija. is jusu komentaro supratau kad as issigalvoju? kai jums taip atsitiks kitaip galvosit.

Atsakyti

Evelina (2012-11-04 10:08)

laba diena, skaitau skundus apie Lazdynų ligoninė ir atvirai sakant netikiu. Mano manymu, tai pati geriausia ligoninė Vilniuje ir pats nuostabiausias personalas.
Lazdynose teko būti 3 kartus, pas 3 sričių specialistus ir begaliai esu Jiems dėkinga.
Vienintelis gydytojas neorologas paaiškino man ką daryti su nugaros skausmu. Prieš tai buvau apiejusi daug gydytojų taipogi ir privačiose klinikose. Man siūlė kentėt arba operuotis.
Kartą skaudėjo pilvą, iškvečiau greitąją, nuvežė į Lazdynus, ligoninėje kitai dieną paskyrė operaciją. Man buvo 21- liga tulžies akmenligė.
be galo jaudinausi, negalėjau patikėti, kad tokių metų gali būti akmenėliai. Gydytojų ir slaugytojų dėka susidorojau su baimė ir sutikau opercijai.
Paprašydama buvo pervesta į atskirą palatą. Po 2 kartus per diena ateidavo gydytojai, kelis kartus slaugytojai, teiravosi kaip sveikata, man buvo išsamiai paaiškinta apie dietą, apie mažiukus randus kurie liks, apie tai kaip elgtis ką daryti grįžus namo.
Taigi dar kartą visam Ligoninės personalui DĖKUI.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

Sveiki Sir / Madam, Norėčiau kreiptis į jus šią dieną. Norėčiau Jus informuoti, kad aš esu fizinis asmuo, kuris teikia finansines paskolas, siekiant padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Mes nesame be ignoravo krizę patyrė žemyne ​​susilpnėjo mūsų bankų ir finansinių institucijų NOS. Norėčiau pasidalinti su jumis mano siūlau kredito ar pinigų tarp ypač paskolą, ši paskola yra prieinama visiems, nesvarbu, ar bedarbis, ar ne bankas failas. Aš taip pat kalbėti su žmonėmis, kuriems reikia ir siekia finansinės paramos, siekiant pamatyti savo projektus ar jų skolas. Aš Jums pasiūlyti 1000 $ į $ 1 milijonų EUR paskolą niekam galės grąžinti su palūkanomis, 2%, visiems, kurie domisi rašykite man, kuris nėra sunkus susilaikyti. Tiesiog sąžiningas ir patikimas. Susisiekite su manimi: gabrielmartin922@gmail.com