Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Linkomanija.NET

Linkomanija.NET - sąmoningai platina virusą

parašė: Linkomanija.NET - sąmoningai platina virusą | 2013-01-05

Interneto svetainės komentarai (4)

 Vakar iš Linkomanija.NET parsisiunčiau antivirusine programa. Kaip gi Aš nustebau, kai pati antivirusine rado prie jos keygeno papildomai "priklijuota" trojana *** ...

*** Aš žinau kad antivirusai kartais pažymi keygenus kaip virusus, bet šiuo atvegu trojanas buvo "suklijuotas" su keygenu.

Apie užkresta faila iškart informavau Linkomanija.NET administratorius, bet kažkodel, jokiu veiksmu jie nesieme, pasižymeje mano kreipimasi kai "IŠSPRĘSTA", nors tas torrentas su pavojingu virusu iki šiol prieinamas ir ji jau atsisiunte daugiau nei 140 vartotoju.

Komentarai (4)

Antiplansetas (Sausio 22 d.)

Eini į piratų puslapį, siuntiesi vogtą programą, ir dar drįsti skųstis dėl virusų? Galvą pasigydyk, pasitaręs su vaistininku ar psichiatru... :)

Atsakyti

sdf (2013-05-29 10:11)

naudok nemokamas antivirusines ir jokiu problemu neturesi

Atsakyti

Dovydas (2013-01-30 21:19)

Matau esi visiškai "žalias". Jei vis dar nežinojei, tai VISŲ programų crack bei keygen paliko kaip virusus, pusdurni..

Atsakyti

Internaut (2013-01-27 14:16)

Tai antivirusines programas perka pas oficialius programu platintojus ar atstovus, su oficialiais raktais ! O tai atsisiunte keigena paskui dar skundzias, Idiotai !

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com