Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Salcininku Darbo birza

darbo birza Salcininkuose

parašė: Justyna | Šalčininkų r. | 2013-11-16

Kita komentarai (3)

Darbo birzoje buvo paskirtas laikas apsilankymui,zinoma atejus siam laikui ten taip vadinama ,,gyva eile",beto koNSULTUOTOJA ,,ANNA SUCKEL-KOVALEVSKA,isejo sau kaip niekur nieko gert kavos,su blondine is registracijos skyriaus,nors eiles milzininiskos,tiesiog pasake prasom palaukti.Isejo 9:30,sugrizo 10:10 ,nors pertrauka ,jai nuo 12:00 iki 13:00.

Komentarai (3)

Mr Smith (Vasario 6 d.)

finansinė pagalba
Gera diena:

Tai Jums pranešti, kad lėšos Smith Džeris paskola įmonė siūlo visų rūšių
paskolos labai mažomis palūkanų norma 2%. Taigi jūs pavargote ieškote
Paskolos ir hipoteka?, jums buvo nustatyti bankų ir kitų finansinių
institucijos, taip pat licencijuota paskolų kompanija, mes suteikiame paskolas labai paprastu būdu
Ne visiems suinteresuotiems pareiškėjams pasaulyje, nepriklausomai nuo to, ar jūsų kredito balas
100% garantija. Susisiekite su mumis dabar elektroniniu paštu: smithjerryloanfirm121@yahoo.com

Asmeninė informacija:
Jūsų vardas: _______________
Lytis: _______________
Gimimo data: ____________
Paskolos suma, reikalinga: ________
Terminas: _____________
Pasirinkta salis: _____________
Jūsų adresas: ______________
Jūsų profesija: ____________
Pajamos: ____________
Mobilus numeris: ________

Su geriausiais linkėjimais,
Mr smith
Finansų kontrolierius / darbo vadovas.
smith Džeris

Atsakyti

as (2013-12-20 16:40)

Alytuje ir tas pat... mat isejo 10min. (ant duru lapelis) o gryzta uz pusvalandzio... ir gazdina tik maxima ir norfa, tai cia darbas????? apsudras... jau kitokiu darbu nzinote, tik sedet kasose su pampersu ir laukt parukimo pertraukeles, kai galesi pamyst??

Atsakyti

Slapta (2013-12-02 15:03)

jie visi blogai dirba. as maciau net ir jos dvi valandos nebuvo ji su drauge gere irgi kava.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Babilone 1, Eurokos parduotuveje, Panevezyje dirbandi pardaveja ir dar dirba parduotuves vedeja yra labai nemandagi, nemoka aptarnauti klientu, labai nemandagiai su jais kalbasi, paprasius patarti koki krema nusipirkti, pasako kad pacios issirinktumem nes ji tikrai nezino kas mums tinka ir nueina sau.Taip pat isvadina visokiais nemandagiais zodziais, netgi iskritikuoja isvaizda, argi jinai turi isvis tokia teise? Po tokio atvejo  net i parduotuve jau visai kaip ir nebesinori uzeiti.

Nemoka prižadėto ir sutarto atlyginimo. Realiai gausite apie puse atlyginimo. Išskaičiuoja už gyvenamąjį plotą, darbo įrankius, darbo vėlavimus, broką ir t.t. už ką tik sugalvoja. Nemoka už viršvalandžiu metu nepriklausančius, papildomai dirbamus darbus, kaip gautų baldų iškrovimą, užnešimą į pastatą ir t.t. Taip pat iš savo lėšų vyksite dirbti į užsienį, nors komandiruotės sutartyje aiškiai nurodyta, kad darbdavys turi apmokėti kelionės išlaidas.