Skundai, skundų knyga internete
Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Ukmergės rajono poliklinika

Namandagus elgesys registratūroje

parašė: Jolita | Ukmergės r. | 2009-08-24

Ligoninės, poliklinikos, sanatorijos komentarai (13)

Noriu pasiskųsti labai nemandagiu elgesiu vaikų registratūroje Ukmergės rajono poliklinikoje.

Su vyru atvykome į polikliniką, kaip ir kas mėnesį patikrinti savo 9mėn mažylės sveikatytės. Gydytojos paparašėme vieno tyrimo, tik nepasisklausėme kur jį reikia atlikti. Nusprendėme, kad trugdyti gydytoją dar kartą - nemadagu, nuėjome į vaikų registratūrą pasiklausti.

Priėjau, dar kartą pasakiau ,laba diena, ir paklausiau gal žinote kur galime atlikti šį tyrimą? Buvo šiurščiai pasakyta, kad paaiškinti kur eiti turėjo gydytoja ir mostelėjo ranka į šona - tipo ten eikit... Ir registratorė toliau bendravo su kažkokia drauge prie langelio. Tada aš pasakiau, kad gydytoja mum nepasakė kur, ir pasiteiravau dar kartą kur tiksliai yra kasa. (kur turėtume susimokėti už tyrimą). Tada jau administratorės "draugė" nuėjo, matyt nepatogu pasidarė. O administratorė jau piktai pareiškė kad viska daktarė paaskint turėjo, nes "regitratūra - ne informacijos punktas, tai ko čia mane trugdot." Tai galų gale pasakiau, kad tik keli mėn kaip gyvenu Ukmergėje, ir tikrai nežinau kur man eit pagal jos mostelėjimą, tai teikėsi pasakyti, kad už kampo palei rūbinę. Ir jau kiti pacientai, mūsų pasigailėję rodė kur eiti, nes visą tą skandaliuką mažą girdėjo.

Aš nežinau tikslios tvarkos ukmergės poliklinikoje. Bet net jei ir tikrai registratūra neteikia informacijos pagal išrašytą siuntimą tyrimui atlikti, ir negali pasakyti kur jį atlikti, net ir tuo atveju kur yra žmogiškumas - kai žmogus stovi  prieš tave su kūdikiu ant rankų ir klausia kur man nueit, argi taip sunku nurodyti kryptį aiškiai, papasakoti kur eiti, juk žmonių eilės nebuvo, darbo kaip supratau irgi, jei kalbėjosi su drauge...

Tikrai nebūtų taip pikta, jei pati elgčiausi nemandagiai, bet juk priėjau ir pasisveikinusi mandagiai paklausiau, nesuprantu tokio piktybiško elgesio. Matyt, paskutiniu metu ėjimas į polikliniką prilygsta karui:)

 

Komentarai (13)

Rūta (2012-01-31 09:41)

Žinoma, kad vadovų problema, jie juk nestovi sirgdami tose eilėse, kurios dvigubai pailgėjo, po remonto ir patalpų praplėtimo. tenka lankytis visose didžiųjų miestų registratūrose, prisiskambinti taip pat nesunku, niekad nesu laukusi daugiau kaip 5 min, tik ukmergėje stovime paliegę,seni, čiaudintys, su vaikais po valandą ir daugiau. Ypač painiava susidaro dėl 2 langelių, tuomet atsiranda "klausiančių" be eilės, kiti susierzina, kylantis erzelis vėl stabdo pačių darbuotojų veiklą ir gadina visiems nuotaiką...
o dėl gydytojų tai be galo visus gerbiu, nes iki šiol nei vienas specialistas nėra dirbęs neprofesionaliai, o dauguma jų labai nuoširdūs. Manau todėl, kad iki šiol nesu nei vienam kišus kažko į kišenę. Kai patys ligoniai nuvertina gydytojų paslaugas iki turgaus lygio - tuomet ir lieka nuoskaudos ir vieniem,s ir kitiems. Siūlau pabandyti pasakyti nuoširdų ačiū ir išeisite iš kabineto ne tik su gydymosi patarimais, o ir sumažėjusiu skausmu bei viltimi.

Atsakyti

reta pacientė (2011-06-01 09:28)

Registratūroje neteko susidurti su nemaloniai bendraujančiomis darbuotojomis. Bet su keliais, iškviestais į priėmimo skyrių gydytojais, teko. Jeigu jiems nepatinka jų darbas - tegul eina gatvių šluot. O med.seselės ten labai malonios.
Reikia, kad poliklinikos administracija atkreiptų dėmesį į čia rašiusiųjų atsiliepimus.

Atsakyti

pacientas (2011-03-24 07:15)

Ukmergeje dirba ne daktarai,kurie yra prieme hipokrato priesaika,o is sono atrodo,kad jie butu po karo dirbe NKVD.Hirurgas Ukmergeje ne daktaras,o sundaktarys,jis isavo darba ziuri kaip skerdikas i savo bejege auka.

Atsakyti

egle (2010-09-16 16:31)

aip tikrai ukmerges registratura katastrofa jos pacios svarbiausias pareigas atlieka ukmerges ligonineje:))as su 9 menesiu vaikiuku ejau pas specealista knygele ligos turejo buti ten, pasirodo ne musu ji tik bendra vardes:)tad man ta knygele i rankas eik ieskoki savo , kiek zinau zmogaus ligos istorija yra konfidenceali informacija ir jos man duoti neturejo teises ir as su kudikiu ejau teisybes ieskot, ponios registraturoje sustojusios pletkino kol isipasakojo nuotikius su staseliu as laukiau ir niekas nesiteike prieiti ,o klausti ten grieztai draudzema man buvo toks nuotykis mano gyditoje susituoke ir pavarde pakeite as to nezinojau kazkaip manes nedomina kas tuokiasi kas skiriasi ukmergeje:))tai as ir sakau jos sena pavarde o ta pas mus toke nedirba tai kaip sakau maciau praejo ka tik, ne nedirba, nu gerai tai tada perasykit pas kita, o ji man tai ka u nezinojei ji apsizenijo , nu tikrai baisus ivikis apsizenijo:)))beprotnamis o ne registratura

Atsakyti

egis (2010-08-23 12:12)

G (2010 06 17 14:47:18) rašė:
jo jo,jau ukmergej tai ir prie vaiku ir prie suaugusiu registraturos tas pats.kaskart pasiskambinu pries aidama pas daktarus kokiu laiku jie dirba,nes grafikai keiciasi vos ne kas menesi ir vis gaunu atsakyma,ateikit ir nusirasykit laika,nereiks skambinet,o jei jau registruojuos telefonu tai sau norimo laiko niekada negausiu.juk jom lengviau knyga pavartyt,nei mum su darbdaviais del tinkamo laiko pas daktarus deretis.informacijos negausi jokios.
ziuriu labai daug nusiskundimu registratura.As jums zmones siulau esant blogam aptarnavimui ar nesiskaitymui kreiptis i personalo vadova ir pasakyti savo pastabas.Po keliu tokiu nusiskundimu,kaip kad nemokejimas bendrauti su zmonem ir zmogaus negerbimas,galu gale nekvalifikuotas savo darbo vykdymas,manau tikrai bus imtasi priemoniu.O dabar jokiu nusiskundimu vadovams,todel tai ir tesiasi,juk skundu nera,vadinasi viskas tvarkoje.

Atsakyti

G (2010-06-17 14:47)

jo jo,jau ukmergej tai ir prie vaiku ir prie suaugusiu registraturos tas pats.kaskart pasiskambinu pries aidama pas daktarus kokiu laiku jie dirba,nes grafikai keiciasi vos ne kas menesi ir vis gaunu atsakyma,ateikit ir nusirasykit laika,nereiks skambinet,o jei jau registruojuos telefonu tai sau norimo laiko niekada negausiu.juk jom lengviau knyga pavartyt,nei mum su darbdaviais del tinkamo laiko pas daktarus deretis.informacijos negausi jokios.

Atsakyti

sandra (2010-03-29 11:46)

As ir susiduriau beveik kiekviena kart ten apsilankius su darbuotojom ten dirbancio,visos susiraukusios,piktos,bijok ko paklausti.As nesuprantu kaip ten dar niekas tvarkos nedaro.

Atsakyti

IR AS (2010-03-24 16:35)

TOKIA UKMERGES SUAUGUSIU REGISTRATURA,TAI APSAUGOK IR PADEK,NEMALONIOS,BIJOK IR KO PAKLAUSTI,BAISU JUK NE TEN JOMS DIRBTI

Atsakyti

ggg (2010-01-24 21:29)

ukmerges vaiku registratūroje viena kobryte dirba,man irgi teko ponios nemalone. Jau 2 metus tenka susidurti.

Atsakyti

MMMM (2009-12-02 11:48)

Pritariu visiems rasantiems! Teko susidurti, isvada tokia - i ligonine eini ne tam kad pasveiktum, bet tam kad gautum gera doze depresantu! :)

Atsakyti

Mergaite (2009-11-06 14:03)

O as pamenu kaip paprase korteles, darbuotoja tingi pajudeti ir tvirtina - tau jau 18 metu, eik i suaugusiuju registratura. Ji gi mat geriau zino kiek kam metu, paskui po ginco atnese ta kortele.

Atsakyti

butent (2009-09-08 20:53)

Tai jau tikrai. esu visiškai sveika, o ten jau antrą mėn. vaikštau. Kodėl? Ogi kai tampi pilnamete iškart popieriais užverčia,vaiko nuo langelio prie langelio, o pusėj iš jų amžinos atostogos be pavaduotojų.

Atsakyti

oooo (2009-09-02 17:46)

Taip,Ukmergėje savos taisyklės.Ten dar tarybinė tvarka.Pabandykit paskambinti ir į suaugusių
polikliniką išankstinį užrašymą.Skambini ir nesupranti kur pakliūni.Atsako;klausom.Ar taip turėtu atsiliepti įstaigos darbuotoja? Diena ir valanda tūri tikti tai ką siūlo,jei pasakai ,kad netinka tai prasideda pamokslai.Aš užsiėmus,visos knygos nevartysiu ir t.t.Išsikalbėjusi pagaliau užrašo tinkama laiką ir taip kartojasi beveik visada....o juk skambinu nurodytu laiku.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

Sveiki Sir / Madam, Norėčiau kreiptis į jus šią dieną. Norėčiau Jus informuoti, kad aš esu fizinis asmuo, kuris teikia finansines paskolas, siekiant padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Mes nesame be ignoravo krizę patyrė žemyne ​​susilpnėjo mūsų bankų ir finansinių institucijų NOS. Norėčiau pasidalinti su jumis mano siūlau kredito ar pinigų tarp ypač paskolą, ši paskola yra prieinama visiems, nesvarbu, ar bedarbis, ar ne bankas failas. Aš taip pat kalbėti su žmonėmis, kuriems reikia ir siekia finansinės paramos, siekiant pamatyti savo projektus ar jų skolas. Aš Jums pasiūlyti 1000 $ į $ 1 milijonų EUR paskolą niekam galės grąžinti su palūkanomis, 2%, visiems, kurie domisi rašykite man, kuris nėra sunkus susilaikyti. Tiesiog sąžiningas ir patikimas. Susisiekite su manimi: gabrielmartin922@gmail.com